Senátor Paul: USA a Fauci osobne sa podieľali na vývoji vírusu SARS-COV-2

Obvinenia republikánskeho senátora Randa Paula zazneli na pojednávaniach v Senáte, na ktorých bol vypočutý hlavný odborník pre infekčné choroby Dr. Anthony Fauci.

Fauci už skôr nielenže popieral existenciu akéhokoľvek spojenia medzi americkými výskumnými centrami a aktivitami v laboratóriu v čínskom Wuhane, no dokonca aj to, že by o tom niečo vedel.

Pričom už v roku 2015 sa objavil článok v časopise „Nature Medicine“, pod ktorým bolo uvedených hneď 15 autorov, z ktorých 13 bolo spriaznených s „University of North Carolina“ v Chapel Hill a ďalší dvaja boli zamestnancami popredného laboratória pre špeciálne patogény a biologickú bezpečnosť Wuhanského virologického ústavu. Článok hovorí o úspechoch v „modernizácii“ vírusov podobných SARS, vrátane posilnenia funkcií — zvýšenia infekčnosti pri prenose z človeka na človeka.

V poslednej dobe sa objavilo množstvo vedeckých publikácií, ktoré naznačujú vysokú pravdepodobnosť laboratórneho pôvodu najnovšieho koronavírusu. Dokumenty, ktoré Paul dostal prostredníctvom žiadosti Senátu a konzervatívnej mimovládnej organizácie „Judical Watch“ dokazujú, že „Národný inštitút zdravia“ udelil granty laboratóriu vo Wuhane. To znamená, že spolu s Američanmi poskytol granty mnohým ľuďom, a to aj na výskum popísaný v článku z roku 2015 vo Wuhane. Zároveň výskum súvisiaci s posilnením funkcií vírusu predstavuje práve ten „chýbajúci článok“, ktorý spája najnovší koronavírus tak s prvým SARS-om, ako aj s koronavírusmi, ktoré infikujú netopiere, no neprenášajú sa z človeka na človeka.

Dr. Fauci je riaditeľom „Amerického inštitútu pre alergické a infekčné chorobyô, ktorý spolu s 27 ďalšími ústavmi a centrami predstavuje „Národný inštitút zdravia“ (NIH). Okrem toho ako poradca Bieleho domu pre zdravie dohliada na prácu NIH.

Rand Paul na vypočutí kričal na Fauciho: „Vláda USA a vy osobne ste financovali prácu, ktorá viedla k pandémii!“ Fauci odpovedal: „Nemáte ani potuchy, o čom hovoríte!“ Nasledovala potýčka, v ktorej sa Fauci a Paul navzájom označili za „klamárov“.

Zdá sa, že tento nespokojný hľadač pravdy Rand Paul neodhalil celú pravdu, ale kopajúc narazil na veko takej tajnej skrinky, že sa všetci v establišmente, nielen v americkom, zľakli…

Dmitrij Drobnickij

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov