K porozumeniu Čelovekom

Sily LĽR silnými údermi zmietli pozície Ozbrojených síl Ukrajiny

Ukrajinská armáda, ktorá porušila dohody o deeskalácii na Donbase, bola vystavená tvrdým útokom obrancov Luganskej ľudovej republiky.

Podľa informácií, ktoré má tlačová agentúra „Avia.pro“ k dispozícii, v dôsledku silných úderov 152 mm kanónmi boli pozície Ozbrojených síl Ukrajiny v jednom zo sektorov úplne zničené. Zároveň okrem likvidácii techniky a zbraní sa objavili nepotvrdené informácie, že bolo zabitých okolo 20 ukronacistov.

Pozície ukrajinských agresorov boli doslova roztrhané silnými údermi. Zo strany Luganska to bola dosť tvrdá odpoveď. Je zrejmé, že demonštrovaná sila presvedčila kyjevských okupantov, aby dnes večer upustili od provokácií.

Útok na pozície Ozbrojených síl Ukrajiny nasledoval po tom, čo ukrajinská armáda zaútočila na sily Luganskej ľudovej republiky v niekoľkých smeroch naraz. LĽR zároveň pripravuje dosť tvrdú odpoveď Kyjevu pre prípad, že by Ozbrojené sily Ukrajiny chceli ísť do nových provokácií a zaútočili na Donbas.

„Ak by LĽR nemala žiadnu významnú moc, ozbrojené sily Ukrajiny by už dávno dokončili útok na Donbas. Republika však preukázala svoju pripravenosť nepriateľské sily nielen zastaviť, ale aj zatlačiť o niekoľko desiatok kilometrov späť,“ zdôrazňuje špecialista.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: