Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Skvelá správa: Slovenská vláda objavila liek na Covid-19

Už vyše roka sa svet zmieta v ošiali pandémie. Striedame núdzové stavy, lockdowny, nosíme rúška, dezinfikujeme si ruky, dodržiavame odstup, nenavštevujeme sa, žiaci nenavštevujú školy, firmy kolabujú – slovom, život, ako keby zastal. Aj keď sme zodpovedne dodržiavali všetky vyššie uvedené opatrenia stále narastal počet nakazených a tých, ktorí podľahli zákernej chorobe Covid-19. 

Man in white overalls and gas mask, concerned for the world, and looking desperate.

Vo februári ale nastal zlom. Vláda, presnejšie povedané Ministerstvo zdravotníctva koncom januára na podnet hlavného odborníka pre infektológiu MZ SR prof.MUDr. Ivana Schrétera, CSc. vydalo povolenia na terapeutické použitie neregistrovaného lieku Ivermektín pre potreby zdravotníckych zariadení v SR. Veľký kus práce odviedli viacerí odborníci (napr. Dr.Mesík, Dr.Halgaš a ďalší), ktorí tiež poukazovali na veľké výhody zavedenia Ivermektínu ako oficiálneho lieku.

Od tohto času pomaly ale iste sa Slovensko dostáva z nezávideniahodnej pozície krajiny s najvyšším počtom nakazených a tých, ktorí podľahli tejto chorobe. Vládu ctí, že v prospech vlastných občanov takto postupuje napriek negatívnym stanoviskám k Ivermektínu ako Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), FDA (Food and Drug Administration), CDC (Centers for Disease Control and Prevention), tak aj Európskej liekovej agentúry (EMA). Všetky tieto organizácie nepochopiteľne odmietajú použitie Ivermektínu na liečbu Covid-19.

Našej vláde a Slovenskej Republike sa dostalo ocenenie a zaraďujú nás ako krajinu, ktorú je hodné nasledovať v boji s pandémiou a priraďujú nás ku krajinám, kde je používanie Ivermektínu na vysokej úrovni. Sú to štáty ako napríklad Zimbabve, Panama, Mexiko. Všetky tieto krajiny figurujú na popredných miestach vo svete krajín, ktoré úspešne zvládajú Covid-19 práve vďaka vládou zaistenému používaniu Ivermektínu. 

Prvé ocenenie sa našej vláde dostalo od stránky TrialSite news , ktorá sa intenzívne venuje použitiu Ivermektínu vo svete. V dokumente zo dňa 30.01.2021 (https://youtu.be/vcTHzt4O7OU) konštatuje v čase od 0:52: „Kým tu v USA nedávno NIH (National Institutes of Health) aktualizovala svoj postoj k použitiu Ivermektínu z proti použitiu lieku Ivermektín okrem klinických štúdií, na neutrálnejší postoj a to ani odporúčanie ani proti používaniu Ivermektínu na liečenie Covid-19, v zámorí v Európe prvou krajinou Európskej únie, ktorá autorizovala Ivermektín ako liečbu pre Covid-19 je Slovensko. 

Druhého významného ocenenia našej vlády sa dostalo od mnohými uznávanej skupiny lekárov, ktorí sú združení pod názvom FLCCC. Táto skupina vypracovala protokoly nielen na prevenciu a prebiehajúce ochorenie, ale aj na ťažké stavy Covid-19. Slovenská stránka FLCCC (https://covid19criticalcare.com/sk/). Jeden zo zakladateľov FLCCC Dr.Pierre Kory v poslednej týždennej aktualizácii zo dňa 29.04.2021 (https://youtu.be/JESrh_2KOzo) v čase 33:55 konštatuje: „Slovensko, a uvedomte si, že som (doteraz) hovoril o strednej a južnej Amerike, viete priatelia, že mám rád nezávislé krajiny, Slovensko ako krajina východnej Európy, Česká Republika a Bulharsko, tieto sa oddelili od krajín EU a konštatovali, kašleme na vašu Európsku liekovú agentúru a prejdeme všetci na Ivermektín…“ (oplatí sa to pozrieť celé). 

V každom prípade považujeme takéto za ocenenie Slovenska od praktických lekárov sveta, takých, ktorí robia reálnu medicínu v prvej línii za mimoriadne. Naša vláda nám všetkým ukázala, že jej naozaj ide o zdravie jej občanov. Veríme, že skoro zmení obmedzené povolenie používania Ivermektínu zo 6 mesiacov na trvalé a všetci tí, ktorí sa chcú starať o svoje zdravie, budú mať aj naďalej zaručený prístup k tomuto mimoriadnemu lieku.

V Liptovskom Trnovci,  30.04.2021

Peter Bulla dôchodca

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: