K porozumeniu Čelovekom

Slabika RA

Termín „RA“ v pradávnej minulosti našich predkov vyjadroval Prvopočiatočnú Inteligentnú Tvorivú a Milujúcu Silu, ktorá nie len že tvorí tento svet, ale sa aj nachádza vo všetkom stvorenstve. V prírode, RAstlinách, stromoch, v horách a lesoch, v jazerách, riekach a moriach, v rybách, vtákoch, zvieRAtách, aj v Človeku. Sme tvorení a živení touto Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Milujúcou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu.

Ak sa s týmto vedomím pozrieme na slová, ktoré nesú túto informáciu, príde nám úplne prirodzené, že slová bRAt a sestRA ju v sebe majú. Pretože v istom zmysle sme si všetci bRAtmi a sestRAmi, kedže sme stvorení touto Silou.

Slovo RAdosť vyjadruje pocit, stav mysle, keď cítime, že tej RA máme dostatok = RA-dosť.

RÁno je Radostným vyjadrením novovznikajúceho dňa.
RA – sme si vysvetlili
N – vyjadruje Naše, známe našim predkom; aktívna časť energií Tvorenia; jestvujúce samo osebe.
O – vyjadruje cykličnosť neustáleho tvorivého pohybu, Božia štruktúra transformovaná do nižšej reálnosti, mnohorozmernosť.

kRÁsa, kRAsota –
K – vyjadruje zjednocovanie sa s vesmírom – ako hore, tak aj dole. Vznik vyjasnenia, vyjadrenie, odrazenie…
koncovka SA – je potvrdením prvopočiatočného
koncovka TA – potvrdzuje činy v spRÁvnom smere

Pomenovanie kRÁľ tak vyjadruje
K – vyjadruje zjednocovanie sa s vesmírom – ako hore, tak aj dole. Vznik vyjasnenia, vyjadrenie, odrazenie…
RA – Prvopočiatočnú Inteligentnú Tvorivú a Milujúcu Silu
ľ – ľudia, ľudina – smerujúce k ľuďom
Tu si môžeme všimnúť, ako veľmi sa mnohí králi minuli svojmu poslaniu. Presne tak, ako dnes mnohí poslanci a politici. Kráľ má byť Úroveň Vedomia, nie vládca =majiteľ.

Pozorujte slová, vedome ich pozorujte a rovnako vedome ich vyslovujte, lebo Vedomý muž, Vedomá žena používa SLOVÁ ako nástroj na TVORENIE. Potrebujeme však hovoriť a tvoriť vety zo slov VEDOME. Potom si všimnete, že „RA“ sa prejavuje aj v slovách, ako žiaRA, zRAk, vRAva,bRÁna, obRAna, hoRA, hRAna, hRAnica, pRÁca, (RAbota) pRAcuj (RAbotaj), stRAva, vieRA, mieRA, pRAdedo, pRAbabka

VieRA vo vás vám pomôže nájsť pRAvdu. Radujte sa zo Života, hRAjte sa a vytváRAjte kRAsotuvšade, kde ste.

Teším sa na ďalšie stretnutie prostredníctvom slov…
milan

zijeme vedome

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: