Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

15. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

SLOVANSKÉ MANTRY – AGMY

Odpradávna sa mantry a zaklínadlá používali nielen v hinduizme a budhizme. Slovanskí šamani, liečitelia, využívali silu mantier na prácu s vnútornými vibráciami, ktoré majú moc meniť vonkajšiu realitu.

Zvukové vibrácie sú jadrom tohto sveta. Každý zvuk nesie určitú silu a je spojený s konkrétnou oblasťou mozgu a celého organizmu.

Pomocou mantry – meditácie alebo opakovaného mentálneho opakovania mantier môžete ovplyvňovať realitu a odhaľovať v sebe čoraz viac nového, pre vás predtým neznámeho potenciálu. Každá mantra má svoju vlastnú činnosť a účel. Vo védskej kultúre Slovano-Árijcov sa zachovali staroslovanské mantry – agmy.

AGMA JE SLOVO MOCI, KTORÉ PREDSTAVUJE, ŽE ZAČÍNA ENERGETICKÝ MECHANIZMUS, KTORÝ VEDIE K ĎALŠÍM FYZIKÁLNYM ALEBO ENERGETICKÝM ÚČINKOM. VÄČŠINU je AGMa Zložená z JEdnej Zriedkavo DVoj-troj slabík. Nepokúšajte sa pochopiť ich význam. 
Napísala som ich v pôvodnom znení. 

AGMy, to sú slová, ktoré pri správnej výslovnosti majú jasný vplyv na realitu a telo osoby, ktorá číta mantru. Stojí za to zohľadniť skutočnosť, že tieto starobylé slovanské mantry sa jasne od seba líšia. Sú kontaktované podľa typov a spôsobov využitia. Napríklad slovanská mantra sily pôsobí inak ako mantra hojnosti. Zvyšok mantier, ktoré sú ponechané v dedičstve Slovanov, sú tiež rozdelené podľa rovnakého spôsobu.

Staroslovanské mantry sa zachovali vo védskej kultúre árijcov a teraz ich uvediem.

Jedna z prorockých mantier sa skladá z troch slov – „Rode-dadi-rado“, to znamená, že sa dá preložiť ako „robiť radosť kvôli radosti“. Táto mantra musí byť recitovaná za úsvitu najmenej 77-krát. Všeobecne platí, že 70-násobná výslovnosť je pravidlom pre každú mantru (slovanskú)!

Radogoy – táto mantra dáva silu udržiavať rodinné väzby a poskytuje spojenie s amuletmi a mentormi predkov.

Zrozhden – je užitočný pri liečení a je schopný ukončiť temné obdobie v živote a začať svetlé. Posúva procesy bytia z mŕtveho centra.

Drago – pomáha dostať sa z núdze, ale nie tým, že dáva peniaze, ale tým, že vytvára situácie pre nové príležitosti. Harmonizuje fyzické vzťahy medzi mužom a ženou, poskytuje pomoc v láske.

Urra – dáva veľkú moc prvotnej božskej kvality. Prináša vedomosti a formuje inteligenciu. Stelesňuje divokosť prvotnej tvorivej sily. Koncentruje a pomáha vytvárať nové situácie.

Vear – pomáha porozumieť opakovaným chybám, riadi realitu našej reality, dodáva energiu prosperite.

Bogoshch – pomáha nastoliť poriadok, skryť tajomstvá, umožňuje vám vidieť nepriaznivé situácie.

Yasun – dodáva energiu vzájomného porozumenia a
upevnenie úspechu a podnikania. Poskytuje ochranu pri hojení.

Radoro – dáva energiu spravodlivosti a trestá nespravodlivých. Obnovuje zlomené väzby, tká plátno osudu.

Daro – posilňuje rovnováhu duchovného a fyzického, prispieva k dokončeniu konfliktov. Je to silná zbraň proti zlu a dodáva energiu, ktorá prináša šťastie.

Slavo – odstraňuje ťažkosti, cíti ich vôňu a naznačuje ich temné činy, dáva intuitívnu schopnosť prispôsobiť sa zmenám v živote. Dodáva energiu harmónii pri podnikaní.

Sviatoche – premieňa temnotu na svetlo, naznačuje cestu z beznádejných situácií, dodáva energiu stvorenia (niekedy sa používa ako energia kúzla lásky), obnovuje dobrý stav mysle.

Khron – zastaví vír neúspechov, odstráni energetického upíra a zruší kúzlo niekoho iného.

Yaruna – je mantra spravodlivosti. Posilňuje karmu, môže nás uvrhnúť do súboja s osudom. Označuje stagnujúce situácie a vyvedie človeka z nečinnosti. Posilňuje vôľu a myseľ, rýchlo odstraňuje čerstvé kliatby.

Trado – pomáha rozpoznať zradu. Toto je runový učiteľ, dáva silu pre aktívne a dobré skutky.

Istra – je schopný spomaliť rozpadajúce sa procesy. Toto je ochranná runa na všetkých úrovniach, pomáha pochopiť dôvody a prevziať kontrolu nad udalosťou a už ju nestratiť. Dáva energiu osvietenia.

Yarga je čistiaca mantra, ktorá dáva oživujúce sily. Môže spôsobiť neočakávaný zázrak, je schopný prilákať peniaze. Čistí cestu dobrým udalostiam.

Ladodeya – dáva energiu, ktorá sa dobre zhmotňuje. Organizuje podporu pre vyššie sily, odoláva hlúposti a prázdnote.

Varra – organizuje prechod z problému do dobrého. Silná zbraň proti chaosu, môže preniknúť do tajomstiev ktoréhokoľvek sveta, aj keď neexistujú nijaké súvislosti. Pomáha nadviazať kontakty a kontakty s rôznymi možnosťami.

Zarroth – sľubuje víťaznú vôľu a uskutočnenie cieľov. Poskytuje potrebný tlak na vymanenie sa zo začarovaného kruhu.

Raga – dáva silu v bitkách, používa sa ako podporný klin. Toto je talizman proti čarodejníctvu a poškodeniu, pomáha predvídať hroziace nebezpečenstvo.

Vase – pomáha šplhať po schodoch k sláve, kariére alebo hmotnej pohode. Nedovolí tomu, kto ide k cieľu, zanedbávajúc ostatných, aby vstal. Pomáha žiť čestne a dôstojne.

Zarga – priťahuje energiu na obnovenie zdravia, pomáha dosiahnuť úspech a prispieva k magnetickej príťažlivosti nielen opačného pohlavia, ale aj situácie, ktorú potrebujete. V zásade ide o oživujúcu silu, podporuje toho, kto zušľachťuje svet, a umožňuje ostatným uskutočňovať ich plány.

Yera je energia, ktorá chráni domov a rodinu a dáva rýchly rast prosperujúcim cieľom. Chráni pred podvodom a ilúziami, dáva silu začať niečo odznova.

Tarokhoro – sponzoruje obohatenie, organizuje magické sily, ovplyvňuje situácie, dokáže spojiť dve ľudské bytosti. Je to tiež energia lásky. Dá sa ním niekto zblížiť.

 Gara – volá o pomoc amuletových duchov, ktoré človeku pomáhajú nájsť príležitosti na riešenie rôznych problémov.

Charodoro – pomáha prekonávať prahové hodnoty a zákazy. Pomáha nájsť cestu zo zúfalých situácií. Oslobodzuje od posadnutosti a osvetľuje jasnovidectvom.

Verga – ničí energiu lenivosti a buduje záležitosti človeka s tým najvýznamnejším prínosom pre neho. Pomáha človeku pochopiť jeho chyby a urobiť prácu plodnou.

Naši predkovia videli pravú podstatu vecí, viac sa spoliehali na svoje pocity, ako na racionálne rozsudky. Nikto sa nebude hádať so skutočnosťou, že mantry, ako súčasť tohto dedičstva, sú silným nástrojom našich Predkov, ktorý s kompetentnou manipuláciou nepomôže len zmeniť život človeka, ale pomôže vytvoriť oveľa lepší. Koniec koncov, môžu ľahko dosiahnuť vesmír a dotýkať sa vibráciami tých síl, ktoré sú pre dnešného človeka nepredstaviteľné. Hlavnou vecou je prísť so správnou náladou, s jasným pochopením výsledku, ktorý chceme dosiahnuť, čistiť naše vedomie, aby sme mohli kontaktovať vesmír a obrátiť sa na sily, aby nám pomohli dosiahnuť harmóniu a poznať skutočné šťastie.

s ľúbosťou Diana Lyubava Slovienska

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: