K porozumeniu Čelovekom

Slovanský nový rok 7530

Rok Orla je predzvesťou víťazstva a spravodlivosti

22. septembra 2020, v deň jesennej rovnodennosti, slávia Slovania Nový rok 7530 od uzatvorenia mieru v hviezdnom chráme pri jazere Bajkal. V skutočnosti majú Slovania impozantnú minulosť a nadišiel čas, aby si znovu spomenuli..

Toto je 10. Leto (rok) v kruhu rokov slovanského kozmického veku Vlka pod záštitou boha Velesa. Názov – Lesný Orol. Element – Les. Farba – Zelená.

Orol je dôležitou postavou staroslovanskej védskej kultúry, a to sa samozrejme odrazilo aj v našom starodávnom kalendári – Koľadov Dar, ako aj v kronikách, legendách a rozprávkach.

Orol je hrdý vták. Z názvu Nového roka môžeme s istotou povedať, že na jar sa začne obdobie významných zmien, objavov a reforiem. Orol má rád dôveru, energiu a neznesie nečinnosť a kňučanie.

Orol v slovanskej mytológii je zodpovedný za nebeský element – prvok. Je bojovníkom za spravodlivosť, predzvesťou víťazstva a vládcom búrok a vetrov.

Zdravie v Novom roku Orla bude priať tým, ktorí sa vždy dobre starajú o svoje telo, sú fyzicky aktívni a odmietajú alkohol a iné toxíny. Orol je dlho žijúcim, ale treba mať na pamäti, že najhoršou „ranou“ pre zdravie v nadchádzajúcom Novom roku bude stres. Je preto dôležité sa vyhnúť akémukoľvek stresu, konfliktu a riadiť sa zdravým rozumom.

Orol nepochybne zanecháva na ľuďoch narodených pod jeho krídlom odtlačok „vysokého letu“. Orlí ľudia nemajú radi pravidlá (pretože si ich chcú sami vytvárať) alebo zákony. Netolerujú žiadny prejav moci nad nimi. Orly sú dosť svedomití a požadujú spravodlivosť. Iba orly si môžu dovoliť vyletieť až k slnku. Vo všeobecnosti sú tí, ktorí sa narodili v znamení orla, odvážni, hrdí a prezieraví ľudia. Ich život slúži ideám a šplhá sa až k výšinám moci. Orol je vták Perúna, nášho predka.

Teraz čas a udalosti veľmi rýchle bežia a situácia vo svete pripomína situáciu spred 100 rokov – v predrevolučných rokoch 1915-1917. Toto je technologická revolúcia, ako vtedy tak aj teraz, prerozdelenie sveta, kríza v spoločnosti.

Sme svedkami kolapsu modelu liberálneho finančno-oligarchického kapitalizmu západného sveta a s tým spojenej svetovej krízy, ktorá sa prehlbuje, rozširuje a nezastaví sa, pretože je ekonomická, politická, sociálna, civilizačná, ideologická, technologická, vojenská, ekologická, demografická a etnická.

Objem protikladov je taký veľký, že sme sa dostali do bodu, keď sa kvantita mení na kvalitu. Všetky tieto prebiehajúce procesy sú už nevratné a naďalej oslabujú celý svetový systém. A nepochybne ešte viac oslabujú oligarchickú vertikálu. Skutočnosť, že v súčasnosti sa to vo svete zhoršuje, je už viditeľná voľným okom. Zároveň však prichádza čas zmeny.

Každý, kto miluje svoju vlasť, by sa preto mal starať o svoj vlastný štát a riešiť svoje vlastné problémy. Je potrebné obnoviť spravodlivosť, aby ľudia vo svojom štáte dôstojne žili a pracovali, dostávali dobré vzdelanie a zdravotnú starostlivosť.

Už nemáme možnosť byť ako predtým. Nefunguje to tak, že sa svet zmení a my zostaneme rovnakí, ako sme boli.

Musíme sa zjednotiť, opäť sa stať jednotnými, družnými, silnými a bojovať za svoje práva a spravodlivosť! Musíme poznať a pamätať si svoju veľkú kultúru a čerpať z nej duchovnú silu. Koniec koncov, je to sila ducha, ktorá nás robí neporaziteľnými a schopnými prejsť akýmikoľvek skúškami a ťažkými časmi a rok Orla nám v tom pomôže.

www.biosferaklub.info

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: