K porozumeniu Čelovekom

Slovenská politička Belousovová: Nie Slováci, ale Čaputová by mala prestať tliachať!

V ťažkých časoch národ očakáva od hlavy štátu rozhodnosť, odhodlanie a vrátenie nádeje. Namiesto toho sme sa dočkali dupania nožičkami rozmaznaného dievčatka, ktoré spolu s kamarátmi pokašľalo, čo sa dalo a teraz hľadá na koho to zvaliť.

Prezidentka sa po vzore Hegera vybrala tiež do nemocnice, aby si pripravila pozadie pre svoj plamenný prejav, v ktorom mimo iného povedala, že:

– sme prehrali boj s covidom
– treba prestať šíriť bludy o covide
– treba prestať TLIACHAŤ o covide

Vážená pani prezidentka, v prvom rade by ste mali prestať TLIACHAŤ vy! A namiesto prevádzania sa v stopäťdesiatej róbe od Hanečku na pozadí nemocnice spolu s ministerstvom zdravotníctva, by ste si mali už dávno zavolať na koberec tohto neschopáka spolu s jeho šéfom Hegerom a požiadať ich oboch o odchod z funkcie pre neschopnosť!

Za už v poradí druhé pandemické svetové prvenstvo Slovenska sú zodpovední predovšetkým títo dvaja a nie nejakí ľudia, ktorí si dovolia mať iný názor ako vaši „odborníci“, ktorí doslova uverili v spásu Vakcíny. Príklady zo sveta dokazujú, že to tak nie je. Čo robila, ako sa pripravovala VAŠA vláda na zvládnutie tejto vlny pandémie?!

Kde ste bola, keď aj slepý videl, že nerobia NIČ, okrem kšeftov s testovaním a vyhadzovaním peňazí na také hlúposti, ako napríklad očkovacia lotéria? Kde ste boli? Váš podiel viny na tomto stave Slovenska je neodškriepiteľný nielen preto, že vy ste vymenovala do funkcií túto bandu neschopákov, hoci ste mali ste šancu neurobiť tak. Vy ste tú šancu nevyužili, lebo vám nešlo o Slovensko. Dokonca ste sa vyjadrili, že táto vláda má veľa kvalitných ľudí… Tak tí vaši kvalitní ľudia Slovensko doviedli do tohto stavu! Vy ste si užívali „päť minút“ slávy počas návštevy pápeža a teraz nám Slovensko černie aj vďaka tomuto najväčšiemu masovému zhromaždeniu ľudí na celom svete počas pandémie. Kde boli tí vaši odborníci, ktorých vraj máme počúvať, keď vám nepovedali, čo bude nasledovať, keď naženiete desaťtisíce ľudí na kopu?! Vy sama ste na to mohli prísť aj bez odborníkov. Na to stačí elementárna logika. A nechajte si aj to citlivé vnímanie problémov zdravotníkov. Je to čisté pokrytectvo.

Lekári, zdravotné sestry a ďalší pracovníci v zdravotníctve sa z vášho citlivého vnímania nenajedia, ani ním účty nezaplatia. Vašou úlohou bolo vyvíjať tlak na vládu, nad ktorou držíte ochrannú ruku, aby adekvátne ohodnotila prácu zdravotníkov, aby nám neutekali preč. Postaviť sa pred nemocnicu spolu s ministerstvom zdravotníctva a obviňovať všetkých okolo za daný stav je vrchol cynizmu, necitlivosti, egoizmu a snahy vyviňovať sa zo zodpovednosti. V ťažkých časoch národ očakáva od hlavy štátu rozhodnosť, odhodlanie a vrátenie nádeje. Namiesto toho sme sa dočkali dupania nožičkami rozmaznaného dievčatka, ktoré spolu s kamarátmi pokašľalo, čo sa dalo a teraz hľadá na koho to zvaliť.

ZDROJ: FB A.Belousovová

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: