Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

17. apríla 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

SLOVENSKÝ ANALYTIK A PROGNOSTIK: UŽ ČOSKORO PRÍDU VEĽKÉ VECI: PÁD USD, EURA. SÚČASNÁ SLOVENSKÁ VLASTIZRADNÁ VLÁDNA GENOCÍDNA ZBERBA BUDE ŠŤASTNÁ, AK VYVIAZNE S HOLÝMI ŽIVOTMI

Minulé týždne som dotýkal problémov Slovenska len okrajovo. Dôvod bol prostý, napriek tomu, že Slovensko je strategicky dôležitý štát, je aj malý štát, a preto na nás doliehajú globálne zmeny veľmi intenzívne a prakticky okamžite. Na kompenzovanie týchto globálnych zmien by sme sa potrebovali spojiť do konfederácie s Českom a Maďarskom a asi aj s ostatnými štátmi Karpatskej kotliny resp. povodia Dunaja a Českej kotliny, ale o tomto tento článok nebude.

Menšia aktualizácia

Stále si myslím, že príde doba ľadová, ktorá bude trvať asi dekádu či dve. Nasvedčuje tomu sucho na Tchaj-wane a v niektorých oblastiach Číny (zatiaľ inde mali povodne), sneh v Grécku a na Blízkom Východe, aj zima na stredo-západe a na časti juho-východu USA bola dielom prírody. Ale to, čo sa udialo v Texase a v niektorých okolitých regiónoch bolo dielom ľudskej ruky. Netvrdím to ja, ale expert na manipuláciu počasia/klímy a jeho tvrdenia sú potvrdené empirickým pozorovaním, konkrétne búrková činnosť s bleskami (dokonca boli zapálené aj budovy), sneh netopí (videá tutututu a tu), ale sublimuje, lebo mraky boli ošetrené zmesou tenzidov (povrchovo aktívne látky ako mydlo aby sa to nehrudkovalo), chladiaca zmes resp. zmes na tvorenie ľadu (chemikálie na endotermické reakcie), mikro-plasty (preto sa našli aj v snehových pokrývkach hôr) a kovy ako hliník či bárium (preto sneh prskal keď ho vložili do mikrovlnky v plne plastovej nádobe).

Hlavný dôvod, prečo to urobili je nielen to, že chceli potrestať Texas, ale to, že chceli vysušiť lesy v Kalifornií natoľko, aby dym zo vzniknutých ohňov zakryl Slnko a schladil planétu. Že pritom zničia biosféru dajako tých ideológov nezaujíma (a satanisti zas dosahujú svoje ciele, lebo ak to bude pokračovať ďalej, tak biosféra kľakne do 5 rokov) s tým, že ohrev planéty má priaznivý vplyv na bakteriálne siete tak v pôde, ako aj inde. Pritom, mechanizmus nástupu doby ľadovej je prostý a kľúčovú rolu hrá topenie ľadových krýh a vír Beaufortovho mora (Beaufort Gyre), ktorý v podstate reguluje klímu tak, že periodicky vypúšťa do okolitého mora nahromadenú sladkú vodu (morské a veterné prúdy v podstate izolujú sladkú vodu na jednom mieste a následne napomáhajú pri tvorbe morského ľadu) cez reguláciu Golfského prúdu, ktorý je teraz na minime.

Dôležité je to preto, lebo sa odtrhol poriadny kus ľadu z Antarktídy a aj tam sa nadmerne topí ľad (trend z 2018 pokračuje) lebo ide o podobné mechanizmy regulácie klímy. Lenže kvôli tomu, že zmienený vír už poriadne dlho nevypustil svoju zásobu sladkej vody do okolitého mora, nový morský ľad sa tam netvorí a sladká voda sa tam stále hromadí. Keď k tomu prirátame abnormálnu sezónu hurikánov v 2020 a významnú rolu atmosférickej elektriny pri El Niño a v polárnych regiónoch (reguluje sa aj obsah atmosferického NOx na póloch), tak už je pochopiteľné prečo sa v súčasnosti vychyľujú polárne dýzové prúdy (jetstream) na nižšie zemepisné šírky pri súčasnej slabšej slnečnej činnosti a magnetického poľa Zeme.

Pointa je ale v niečom inom. Totiž, ak sa do Arktídy dostane väčšie množstvo sladkej vody, tak EU a možno aj USA zažijú 3 roky bez leta s masívnou tvorbou pevninských ľadovcov (severné a stredné Francúzsko a severné Taliansko + stredozápad USA a hraničné oblasti Kanady) a sucho na Tchaj-wane ukazuje na to, že z oblasti Indického a možno aj Tichého oceánu sa toto leto presunie veľké množstvo teplého a možno aj mokrého vzduchu, ktoré vyvolá záplavy a topenie permafrostu na Sibíri t.j. veľký prísun sladkej vody do Arktídy a podľa všetkého nad kapacitu víru Beaufortovho mora. To je prvý faktor.

Druhým faktorom sú dopady (hlavne tie nezamýšľané) výpadku počítačových systémov americkej centrálnej banky (Fed) z 24.02.2021. Jedným z nich bolo to, že akcie GameStop zas vystrelili, lebo finančné inštitúcie nemali prístup k lacným úverom z Fedu a síce si nie som istý, že to bol výpadok spôsobený globálnym zákulisím (GP), niekoho iného alebo technického výpadku) išlo o zásah zhora-ja osobne sa k tomu prikláňam), ale jedno viem naisto – v priebehu dvoch až štyroch týždňov celý dolárový systém môže kľaknúť a vplyvové štruktúry anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne (clintonoidi a spol) sa rozsypú. A dopady pre nás budú hlbšie, než sa to prvoplánovo zdá a nejde len o ukončenie manipulácie počasia/klímy.

Prečo zdanie klame?

Nuž odpoveď je jednoduchá. Prevod peňazí od močiara ku skorumpovaným a 3. sektoru v priebehu mesiaca-dvoch vyschne a milióny US$ uskladnené v daňových rajoch sa stanú prakticky cez noc bezcennými (podobný osud zastihnú aj účty s € len neskôr) a to posunie celé politické dianie na Slovensku do úplne inej pozície, lebo poskokovia aj keby chceli pánkovi poslúžiť, bez peňazí veľa nezmôžu a všetci vieme kde bývajú.

Takže máme tu krízovú situáciu nad rámec covid cirkusu, ktorú Matelko a jeho bezvládna vláda nezvládne a na ktorú liberálna zberba nie je pripravená t.j. sú z hry už vopred vyradení a vie to aj GP. Preto tlačí cez Pellegriniho a Zuzku zo smetiska na výmenu/rekonštrukciu vlády a cez toto chcú podchytiť slovenských oligarchov/priemyselníkov. Lenže Matelko sa teraz drží svojho miesta a vláda ide podľa programov veľkého resetu/majdanu a to zas vyvoláva na úrovní samospráv veľkú nevôľu až revoltu (a GP si to uvedomuje tiež). Takže akonáhle sa zosype US$ a na ňom položený systém, tak každému bude jasné, že ďalšia mena na rane je €, čo vyvolá horúčkovitú činnosť elít v celej Európe vrátane Slovenska.

A keďže je v tomto období pri moci stále Matelko a nie Pellegrini, či niekto iný schopný, tak oligarchovia a samosprávy nepôjdu za Pellegriniho (úradníckou) vládou, ale sa začnú organizovať po svojom okolo štruktúr Smeru-SD (majú najväčšiu členskú základňu+organizácia referenda) mimo dosah GP, lebo všetkým na Slovensku pôjde o krk. A v tomto momente bude jedno, čo bliakajú médiá, 3. sektor a Zuzka zo smetiska v Grassalkovičovom paláci, čo bolo s Kuciakom a ako to je s Trnkom, čo robí Lipšic, Matelko, Naď, Heger a zvyšok tej vlastizradnej genocídnej zberby. Tí budú radi, že nebudeme ich slová a činy brať ako zámienku na ich lynč, lebo budeme mať dôležitejšie veci na práci. Skrátka budú radi, že z toho vyjdú s holým životom, v zdraví a bez toho, aby boli súdení za genocídu.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Pár vecí heslovito:

  • US$ pôjde veľmi rýchlo a tým aj manipulácia počasím/podnebím(preto GP to nezastaví);
  • na vytvorenie ľadovcov sú potrebné snehové zrážky a to znamená, že tam kde sa stretne mokrý vzduch z Mexického zálivu a Stredozemného mora s arktickým vzduchom v prípade uvolnenia studenej sladkej vody z víru Beaufortovho mora (vzduch nad morom sa značne ochladí) a to je približne oblasť stredo-západu USA a sever a stred Francúzska a sever Talianska s tým, že všade inde bude poriadna zima;
  • nová ľadová s novými pevninskými ľadovcami a všade inde zima v Európe bude mať vážny dopad na život a živobytie, a to spôsobí masívny pohyb obyvateľstva t.j. tie etniká, ktoré neboli zvyknuté na zimu (prišelci z Afriky a Stredného východu) pôjdu na juh ako prvý a nasledovať to budú aj takpovediac etnický Európania lebo súčasné poľnohospodárstvo v Európe ich neuživí s tým, že obilnica sveta bude Rusko, Južná Amerika a stredná Afrika.

Upresnenie: To čo som vyššie napísal platí vo všeobecnosti lebo Česká a Karpatská kotlina môžu z toho ťažiť miernejším podnebím lebo síce budú sa u nás v horách tvoriť ľadovce, ale nížiny môžu byť teplejšie kvôli pohoriam na Severe a severozápade. A zabudol som na Škandináviu, kde pohoria budú blokovať arktický vzduch, ale bárs teplo a príjemne nebude.

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com/

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. 

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia (Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: