K porozumeniu Čelovekom

Sonografka zaznamenáva prudký nárast srdcových problémov a mozgových príhod

Heather robí echokardiografiu a tvrdí, že vidí veľa ľudí, ktorí prichádzajú s vážnymi srdcovými problémami. Hovorí, že ide o ľudí po očkovaní proti korone. Tiež si všimla viac potratov. Myslí si, že dôvodom môže byť vakcína. Heather pracuje v blízkosti vojenskej základne a hovorí, že mnohí vojaci majú krvné zrazeniny

Heather

Existuje mnoho prípadov myokarditídy a perikarditídy, ale väčšina ľudí nevie, že tieto choroby môžu byť okrem iného spôsobené vakcínou, uviedla v Stew Peters Show. V dôsledku toho mnohé prípady nie sú hlásené do systému VAERS, ktorý zaznamenáva vedľajšie účinky vakcín v Spojených štátoch.

Nezvyčajné, abnormálne krvné zrazeniny

Napríklad jednu ženu našla jej dcéra v bezvedomí deväť až jedenásť dní po očkovaní. Ďalší prípad bol zaočkovaný vojak, ktorého priviezli aj s upchatou renálnou artériou.

Heather tiež vidí nezvyčajné, abnormálne krvné zrazeniny a nárast mŕtvice. „Toto treba vyšetriť,“povedala.

Hovorí, že existuje kognitívna disonancia: Lekári nechcú priznať, že poruchy sú spôsobené vakcínou proti korone.

hlavné správy

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: