Správa k vakcinačným pasom – dôležitá

Upozornenie: hore uvedený link ukazuje na väčší článok o následkoch vakcinácie a zmenách v Japonsku a Izraeli, a až na konci je tá nižšie preložená časť, pod titulkom „A MESSAGE ON VAX-PASSPORTS“. Terminologická poznámka: Vakcinačný pas sa v anglicky hovoriacich krajinách skrátil na Vacc Passport, a z toho až na vax passport, resp. tu V@x Passport.

Ja [Dee McLachlan] som dostala túto správu dnes ráno na môj telefón:

“Pár myšlienok ohľadne V@x Pasov, o ktorých si možno neuvažovala.

V@x pasy nie sú bohviečo, že? Už máš za sebou svoje obidve dávky, takže už ti nebudú ďalej kafrať do života.

A teraz si pomysli, ako sa budeš cítiť 6 mesiacov po tej svojej poslednej dávke, keď tvoj lesklý zelený pas sa zrazu zmení na oranžový? Čo sa deje? “Požaduje sa, aby si dostala svoje preočkovanie (booster shot). A tiež je teraz čas pre tvoju „ročnú“ injekciu proti sezónnej chrípke. Máš 2 týždne na rezervovanie si termínu, ináč sa tvoj oranžový pas zmení na biely [alebo červený], a tvoje ‘privilégium’ možnosti pracovať, alebo vstupovať do verejných budov, bude zrušené.” “Fíha… Nemala som v úmysle dať si tretiu dávku, a nikdy som sa nestarala o sezónne očkovania, ale, čo už, keď už som takto ďaleko, už so tam aj tak, tak čo už narobím.”

O 6 mesiacov neskôr, opäť oranžový pas… “Spolu s vašími preočkovaniami a výročnými očkovaniami, teraz budeme od vás požadovať ročnú kontrolu krvi. Len taká štandardná kontrola na toxicitu, a všeobecná zdravotná kontrola, aby ste bola stále zdravá, a aj tí okolo vás. Kvôli všeobecnej bezpečnosti, budeme mať uloženú vašu DNA v súbore. Máte 2 týždne na to, aby ste klikli tento link a objednali si to stretnutie.”

A teraz sa opýtaj sama seba… Považuješ to za O.K., že tvoja vláda má permanentne kompletné vlastníctvo nad tvojím zdravím, tvojou DNA, tvojími deťmi, a že robí tieto rozhodnutia za teba? Považuješ za O.K., že tvoje slobody ti budú odobraté, ak nehráš podľa ich predstavy čo je “v najlepšom záujme verejnosti”? Možno ti to v tomto momente nevyhovuje, ale oni budú pomaly “ťa vychovávať” pomocou marketingu svetovej triedy, a strachu, že to už bude pre teba OK. Teraz sa opýtaj sama seba toto…. Koľko je ochotná korporácia zaplatiť politikovi aby sa rozhodol pridať ďalšie požiadavky do tohoto systému, ktoré by im priniesli stovky miliárd dolárov v čistom? Pharma nútiaca každého občana aby kupoval celé dózy liekov, zdravotné poisťovne získavajúce prístup k tvojím DNA informáciám, účtujúce si ďalšie peniaze ako “extra príplatky”, atď, atď.

Tým myslím, že každý politik ktorého poznáš je fajn, morálny, neskorumpovateľný človek, že? A to je posledná myšlienka na zváženie… Ak si myslíš, že vláda míňa miliardy na vývoj tejto technológie očkovacích pasov za účelom “dočasného” riešenia, tak sa opýtaj sama seba túto jednoduchú otázku. “Prečo ťa jednoducho nevyzvú aby si im ukázala svoj vakcinačný preukaz? Tým myslím, veď to je predsa len do Januára, nie?” Oni potrebujú nejaký spôsob zrušiť „prístup“ a pridať dodatočné požiadavky „s okamžitým predvolaním“ – at a moment’s notice. Nijaká vláda neponúka, aby som citoval pána menom Justin Trudeau, “nejakú miliardu dolárov na financovanie systému vakcinačných pasov” na iba jedno použitie. Zakaždým keď ho predkladáš, dávaš nejakej budúcej vláde súhlas na ovládanie svojich aktivít. To nie je iba “Táto jedna udalosť” tento “Jeden koncert” “Tento jeden športový zápas”, toto je ten svet, ktorý tu zanecháš pre svoje deti. (Odkopírované od priateľa)”.

Tu sa na žiaden komentár nezmôžem, je to dokonalé. A dúfam, že formulácie v tej žalobe podanej v Haagu tento pohľad na veci nejakým spôsobom zahrnujú.

Dee  McLachlan, Gumshoe News

preklad Ivan Hečko Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov