Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Štvorhviezdičkoví US generáli vyzvali špionáž aby prestala klamať

Títo ľudia už mali zrejme dosť toho nepretržitého prúdu nepodloženej propagandy, ktorú špionáž USA rozlieva po celom svete:

Dear Director of National Intelligence (nenužno perevodiť),

my, tí  4-star Generáli veliaci U.S. Regionálnym veliteľstvám po celom svete, máme stále väčšie starosti ohľadne nedostatku podkladov pre vyhlásenia ktoré robíte o naších protivníkoch. 

My, ako skutoční tí čo veria (v orig. „true believers“), nepochybujeme o akomkoľvek posúdení ktoré urobíte vo veci škodlivých aktivít Ruska, Iránu a Číny. Avšak – naši spojenci a partneri sa ešte nehlásia k blaženosti nevedomosti. Stále od nás pýtajú fakty, ktoré podporujú tie úsudky. 

Na nešťastie nemáme žiadne, čo by sme mohli poskytnúť. 

Hovoríte, že Rusko zamýšľa manipulovať s Trumpovými spojencami a pošpiniť Bidena, že Rusko a Iran hodlajú ovplyvniť tie voľby v roku 2020 cez skryté kampane a že Čína spúšťa tajné operácie aby ovplyvnila členov Kongresu.

Objavili sa správy v médiách, v ktorých ‚intelligence sources – špionážne zdroje‘  tvrdia, že Rusko, Čína a Irán všetky platia celé bohatstvá Talibanu za zabíjanie U.S. vojakov. Na šťastie, tieto povesti nezranili žiadneho vojaka.

Naši spojenci a partneri čítajú tie a iné reporty a pýtajú od nás dôkazy. Chcú vedieť  presne, ako Rusko, Irán a Čína tieto veci robia.

Oni, samozrejme, dúfajú, že sa tak naučia z našej skúsenosti ako chrániť ich vlastné krajiny. 

Momentálne nie sme schopní poskytnúť im takéto informácie. Vaši ľudia nám stále hovoria, že to všetko je TAJNÉ.

Z toho dôvodu Vás žiadame odtajniť – declassify – tie fakty, ktoré podporujú vaše úsudky.*

Sincerely – s pozdravom – Generáli.

PS:* Either that or shut the fuck up – Buď to, alebo do riti čušte. 

Vyššie uvedené mohlo celkom dobre byť návrh alebo osnova – draft – pre dopis ktorý je za touto správou:

Americkí vrchní špióni hovoria, že hľadajú spôsoby, ako by odtajnili a vypustili viac výsledkov špionáže – intelligence – o zlom chovaní sa nepriateľov po tom, ako skupina štvrohviezdičkových vojenských veliteľov poslala neobvyklú a naliehavú žiadosť požadujúcu pomoc v informačnej vojne proti Rusku a Číne.

Interné memo od deviatich regionálnych vojenských veliteľov minulý rok, ktoré  posudzovalo POLITICO, a nebolo zverejnené, žiadalo (implored – takže až úpenlivo) špionážne agentúry, aby poskytli viac dôkazov na boj proti  „škodlivému chovaniu sa – pernicious conduct.“

Výlučne „kampaňou pravdy vo verejnej doméne proti vyzývateľom Ameriky 21ho storočia” môže Washington posilniť podporu od spojencov Ameriky, povedali. Ale pokusy o súťaž v boji ideí, doplnili, sú paralyzované nadbytočne prísnymi praktikami tajnosti.

“My požadujeme túto pomoc aby sme lepšie umožnili USA, a následne ich spojencom a partnerom, vyhrávať bez boja, bojovať teraz aj v tzv. šedej zóne, a aby sme dodávali muníciu v stálej vojne názorov,“ velitelia, ktorí dohliadajú na zaoceánske US vojenské sily v Ázii, Európe, Afrike, Latinskej Amerike, ako aj oddiely špeciálnych operácií, napísali v tom čase pôsobiacemu Riaditeľovi Národnej Špionáže – Director of National Intelligence – menom Joseph Maguire, minulý Január.

“Na nešťastie stále strácame príležitosti vyjasniť pravdu, postaviť sa prekrúcaniam, prepichnúť balón falošných historiek, a ovplyvniť udalosti v čase v ktorom to má nejaký zmysel,“ doplnili.

Tí generáli museli byť vážne naštvaní, keď napísali taký list. Bolo publikovaných viacero posúdení špionáže, v ktorých NSA vyjadrila nízku dôveru v uzávery – low confidence in conclusions vykonané väčšinou CIA. NSA je vojenská špionáž – súčasť armády.

Môj komentár: Autor článku a titulku je rovnakej krvnej skupiny, keďže zdrojom je Moon of Alabama. Je dobré vedieť, že tí generáli sú normálni, na rozdiel od tých, čo predstavujú Deep State a tých (prostitútov) čo pracujú v médiách a momentálne v politike. Tie formulácie v ktorých predstierajú že tá špionáž hlása pravdu sú geniálne. Spoločnosť USA sa nachádza v stave úžasne podobnom komunizmu, len namiesto „centrály vládnej strany“ vládnu oligarchovia a ich platení prisluhovači. A naša terajšia vláda sa tiež „zaradila“ do tej istej pozície, o väčšine médií ani nehovorím. A v EU to isté. Aj vo Francúzsku sa už ozvali nejakí generáli. Čím to je, že ľudia ktorí vstúpia do politiky sú „vždy pripravení“ pchať sa niekomu do …? Je to pre tú pozíciu a peniaze? A sú pripravení konať hoci proti záujmom vlastného národa?

Minule som v jednom blogu v súvislosti s EÚ spomenul Sorosov Open Society Institute v Bruseli. Niektorým sa nezdalo že to má nejaký súvis s témou blogu. Ukážem, že všetko čo sa deje v EP má s tým súvis. Takže – Tento zdroj uvádza:

Podľa verejného kalendára Členov Komisie – Members of the Commission(1), – za posledné 4 roky George Soros mal najmenej 15 stretnutí tvárou v tvár – face-to-face – s Prezidentom, s Prvým Vice-Prezidentom  a ostatnými Vice-Prezidentmi Európskej Komisie, ako aj s Komisármi.

Podľa lobbyfacts.eu(2), lobbyisti z jednej z NGOčiek George Sorosa, Open Society European Policy Institute, mal najmenej 49 meetingov so staršími úradníkmi Komisie  (Komisionármi, členmi Kabinetov a Generálni Direktori) medzi rokmi 2014 a 2018. Takže, v posledných rokoch George Soros a jeho lobbysti usporiadali spolu najmenej 64 meetingov so staršími úradníkmi Komisie. Žiadna hlava štátu alebo vlády ktoréhokoľvek členského štátu EU nemala príležitosť priamo konzultovať vedenie Komisie pri toľkých príležitostiach.

Okrem toho, v jednom starom blogu som uviedol, že mnohí poslanci EP sú zároveň členmi toho Sorosovho European Policy Institute. Neviem aký je súčasný stav, ale niečo také by malo byť postavené mimo zákon a takí poslanci odvolaní

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: