K porozumeniu Čelovekom

Sukne a ženská energia

Žena je navrhnutá tak, aby prijímala energiu zdola, od Matky Zeme. Zem je vyjadrená v plodoch, ktoré znáša. Maternica je nádoba, kde sa hromadí ženská energia. Muži tento orgán nemajú, nemajú kde hromadiť energiu s takýmito vlastnosťami, pretože ju môžu prijímať len od žien. Ale ak si žena oblečie nohavice, tým blokuje svoj energetický kanál komunikácie so Zemou, upcháva všetky orgány malej panvy, upcháva prúd krvi a energie, necháva svoju posvätnú nádobu prázdnu. 

Slovania vždy tvrdili, že žena dostáva energiu zo Zeme, to jej pomáha posilniť korene a získať silu pre materstvo. Preto, je pre ženu dôležité, aby energia išla z dola, pretože prúdenie energie je spojené s reprodukčnou funkciou a ženské hormóny sa vytvárajú v spodnej časti tela. Treba mať na pamäti, že ženská krása závisí od hladiny ženských hormónov…ak klesne, krása aj zdravie odídu. Navyše sukne a šaty dodávajú žene krehkosť, tajomnosť a ženskosť. Spôsob obliekania má veľký vplyv nielen na ženské zdRAvie, ale zvyšuje magnetizmus zo strany mužov. Ak žena nosí dlhú sukňu, ovplyvňuje to ženské vnímanie samej seba ako ženy, a taktiež aj mužské vnímanie. Tým sa zlepšujú a harmonizujú vzťahy. Sú známe prípady, keď sa po prechode na nosenie sukní a šiat pomohlo ženám, ktorým bola diagnostikovaná neplodnosť otehotnieť. 

Žena bola stvorená príRODou, aby dala človeku tvorivú energiu. Ženy dostali silu živlov.

Každý živel dal žene svoj prejav, Voda – intuíciu, ženskosť a nežnosť, Zem – múdrosť, Oheň – vášeň, sexualitu a vzduch – mobilitu mysle a nadhľad. Muži a ženy sa od seba odlišujú nielen fyzicky, ale aj energeticky. Ženská energia sa napĺňa a zintenzívňuje v pokoji, mužská energia je v pohybe. Žena by mala dávať svoju energiu a lásku mužovi, ktorého má rada. PríRODa doslova žiada, aby všetok tento energetický zdroj odovzdala človeku (mužovi). Láska je špeciálny kľúč, ktorý pomáha ženskej energii prúdiť ľahko a slobodne. Ak je tento proces v ženskom tele dlhodobo spomalený, začne sa proces sebaničenia. Málo kto vie, ako to veľmi vplýva na zdRAvie ženy. Najprv sa rozloží nervová sústava, potom sa začne proces spomalenia v obličkách. Veľmi často sa prebytočná energia mení na tukové usadeniny

Veľkým poznaním je aj to, že žena počas intimity napráva a lieči mužské svetelné pole. Je to zdRAvé svetelné pole, ktoré umožňuje človeku účinne konať. Muž to podvedome vyhľadáva. Ale aby mohla žena prejaviť túto schopnosť a naozaj splniť liečebný proces, musí byť svetelné pole samotnej ženy silné a zdRAvé. V staroveku sa ženy pravidelne “izolovali”…meditovali a týmto pokojom a harmóniou obnovovali svoje svetelné pole. Prirodzene, ak má človek poškodené svoje svetelné pole, nemôže realizovať svoje sny, realizovať svoje plány, zarobiť peniaze a pod.

Ak je žena zbavená energie, a ak je zničené aj jej svetelné pole, nezáleží na tom, že je mladá, bohatá a dobrá. Je prázdna a preto z nej necítiť ženskosť a silu. Dobre vieme, že ak chce niekto zámerne poškodiť mužovi, často krát sa mu to môže podariť cez jeho ženu. Oslabenie ženy znamená oslabenie energie a sily muža. Netreba však zabúdať na jednu veľmi dôležitú vec. Energia prúdi, a ak je niečo vykonané v zlej viere, sama energia sa nasmeruje a “uprace” zlé prianie. Preto je dôležité žit v láske a dobrote. 

barbora

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: