Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Súlad s prírodnými cyklami

Každá sekunda má 100 stotín. Každá minúta má 60 sekúnd a každá hodina 60 minút. Každý deň má 24 hodín a každý týždeň 7 dní.. Vie mi niekto povedať, prečo potom má niektorý mesiac 30 dní, iný mesiac 31, alebo 28, či 29…???


Pretože Mesiac sa otočí okolo našej Zeme, ako aj okolo svojej osi vždy za 28 dní. Presne tých istých 28 dní, koľko trvá prirodzene ženský menštruáčný cyklus. Tých istých 28 dní, ktoré predstavujú 4 týždne…
Ono kedysi mal rok 13 mesiacov. Každý mesiac mal 28 dní. 13 x 28 je 364 a jeden deň bol začiatok nového roku – deň postavený “mimo času”. Všetko malo svoj poriadok a rád. No nastali zmeny. Zmeny, ktoré vedú k narušeniu cyklov. Narušeniu súladu s prírodnými cyklami. Je to niečo, ako keby každá hodina mala iný počet minút, alebo každý deň iný počet hodín… Prečo sa to asi takto deje???
Rozmýšľame o tom trošku…

PS: Najväčšia sila v našom dualitnom priestore pramení z človeka. Každý jeden človek toho zmôže obrovsky moc. Čo potom, ak sa jednotlivé sily spoja v jednotu. Tak ako pri povinnom očkovaní pri návšteve bieleho pána. Už to neplatí. Už sa dá ísť pozrieť aj bez očkovania… No len tak mimochodom sa pýtam: Prečo chcú za každú cenu zorganizovať najväčšiu masovú akciu v tomto čase práve na Slovensku…?


Daniel Slobodan Máčovský

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: