Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Sumarizácia „demokracie“ v EÚ a na Slovensku

Všetko čo sa deje momentálne vo svete ktorý hovorí sám sebe „Demokratický“, je takpovediac mimozákonný tlak na obyvateľov, aby sa dali vakcinovať. Tí čo sa nedajú, budú predmetom nezákonného útlaku. Cieľom útlaku je samozrejme to, aby sa dali vakcinovať.

EÚ sa sústavne vyhráža Maďarsku sankciami za to, že nezaviedlo do Maďarských zákonov niektoré prakticky nezmyselné časti z oblasti akejsi absurdnej rodovej pseudorovnosti, napr. nie otec a matka na formulároch, ale rodič1 a rodič2. Zatiaľ nás netlačí do toho, aby muži mali právo rodiť, ale to ešte príde. Ale tá istá EÚ spolupracuje na systematickom prenasledovaní ľudí, ktorí sa nechcú dať očkovať. Keďže som jeden z tých vyvrheľov, tak som sa podujal tu zosumarizovať ako to vlastne celé vyzerá, a aj ako je to naozaj.

Už vieme, zo žaloby proti WHO zo strany Indie (ľud a Indická Advokátska Komora), za nepravdivé vyhlásenie lieku Ivermectin zo strany WHO za nevhodný proti COVID-19 – že to je dokázateľná lož, ktorá spôsobila tisíce úmrtí a umožnila umele predĺžiť tzv. EUA (a u nás to bolo presne tak isto – prečo sa nepridávame k žalobe?). Znamená to, že inštitúcia, ktorá má konať v prospech „Svetového Zdravia“, má skutočnú agendu podľa všetkého opačnú. Odtiaľto to určite tak vyzerá. Naši „vzorní občania – herci a vysokopostavení lekári -, ktorí keď sa im pokazí chladnička zavolajú si odborníka“, tentoraz asi žiadneho nezohnali, lebo máme najvyšší počet úmrtí na COVID na obyvateľa.

A teraz k veci, prečo sa nechcem očkovať.

  1. Jeden dôvod som už vlastne uviedol. Naša lekárska obec sa pripojila ku lžiam od WHO, že jediná ochrana je očkovanie. Všetci z tých pri koryte (tí lekári čo vedeli že oni klamú boli nútení používať blogy!) sa tiež zapojili do tejto lži od WHO (ktorú platia oligarchovia) a tvrdili to isté, čo viedlo k nášmu spomenutému postaveniu v rebríčku. Teda poznáme jeden bod, v ktorom „odborníci“ dokázateľne klamali (a ak nie tak nie sú v tej veci odborníci!). Vzhľadom na výsledky by sa ale nikto nemal teraz čudovať, že ich ostatné odporúčania tiež považujem za lži, alebo prinajmenšom za dôkaz ich nekompetentnosti. Ale o tom v nasledujúcich bodoch.
  2. Len stručne zopakujem históriu vakcín. Ide o vakcíny, ktoré nám do tela vypúšťajú cudziu mRNA. Takéto vakcíny zakazuje Oviedska Konvencia, ktorá je dnes súčasťou tých najzákladnejších ľudských práv (konkrétne v EÚ!). Takže akákoľvek diskriminádcia mojej osoby, za to že trvám na dodržovaní zákona, je porušením zákona zo strany štátu. A –
  3.  Normálne vakcíny, tie v súlade s Oviedskou Konvenciou, sa testujú pred nasadením 6-7 rokov. Vakcíny ktoré sú s ňou v rozpore, by sa teda mali testovať minimálne dvojnásobok toho času. Teda minimálne 12 rokov.
  4. Od vyvinutia tých vakcín ešte snáď neuplynul ani rok (ak sa mýlim, tak iba nepodstatne, viď tých 12 vyššie). Množstvo úmrtí následkom vakcinácie vytvorilo stav neslýchaný v dejinách medecíny – vakcinácie napriek tomu neboli zastavené. Stále sa tvárime, že COVID-19 nevieme liečiť, čo je lož, a pokračujeme vo vakcinovaní.
  5. Navyše, ako uniklo z testovania tých vakcín, testovalo sa s cieľom odsúhlasiť, nie skutočne testovať. Počty úmrtí po vakcináciách neprestajne stúpajú. Napriek tomu vzniká tlak už na vakcinovanie detí, ktoré pri tom nie sú prakticky v ohrození ochorením COVID-19 (majú ľahký priebeh ochorenia), čo, vzhľadom na bod 3, vyzerá ako realizácia nejakého plánu zníženia počtu obyvateľov. K 3.7. mala EÚ – bez Británie samozrejme – 17 503 úmrtí a 1,7 milióna poškodených (cca polovica vážne). Ešte nikdy v dejinách ľudstva sa v nasadení takéhoto „liečiva“ nepokračovalo, a vzhľadom na to, že existuje spoľahlivá liečba, naozaj to vyzerá ako zámerná likvidácia.
  6. Nasadené „liečivo“ – vakcíny – ako postupne priznávajú výrobcovia vakcín, a aj skutočnosť, že ochorenie dostávajú aj vakcinovaní – vlastne nie je proti tomu ochoreniu COVID-19, ale je to „génová terapia“. Bola nasadená, pričom žiadna „zodpovedná osoba – odborník“ nám nevysvetlil, ako tá „génová terapia“ funguje. Pritom je celkom možné, že – keďže tie vakcíny ešte treba asi 10 rokov testovať –  to vlastne zatiaľ nikto nevie, a ide len o prerozdeľovanie bohatstva. Od vypuknutia pandémie nám vraj pribudlo 9 miliardárov. Takže: Keďže vieme, že to nie je očkovacia látka – aký je vlastne cieľ tej génovej terapie, čo lieči, čo potláča, proti čomu funguje v našom tele? A z akého dôvodu – t.j. čo je cieľom tej vakcinačnej génovej terapie? Po zaočkovaní miliónov ľudí a úmrtí už desaťtisícov následkom vakcinície, plus dlhodobého poškodenia cca pol milióna ľudí len v EÚ – to ešte stále nevieme!
  7. A teraz ten bonbónik: Tlačenie odporcov vakcinácie aby sa dali vakcinovať, a to cez všelijaké diskriminačné opatrenia, ako predkladanie testov každý druhý deň a pod. – je protizákonné ešte jedným rozmerom: Vacíny sú v štádiu testovania, neboli ešte nikde uvoľnené pre normálne použitie. A ak by boli v dohľadnom čase uvoľnené, išlo by len o ďalší obrovský podvod, pretože treba otestovať – nejakým spôsobom – a hlavne v adekvátnom časovom trvaní – ako sa chová v dlhodobom horizonte tá cudzia mRNA, čo vpichnú ľuďom do tela. Takže predbežne, štát, ktorý ma diskrimináciou tlačí do očkovania, sa dopúšťa – okrem iného – porušenia Norimberského Kódexu – o pokusoch na ľuďoch.
  8. Zatiaľ vieme len akýsi orientačný zoznam porúch, ktoré tie vakcíny vyvolávajú v organizme, napr. krvné zrazeniny a upchaté cievy, čo sa prejavuje podľa toho kde to nastane – od trvalých porúch až po úmrtia. Ďalej vieme, že existuje nebezpečenstvo vytvárania chybných priónov v tele zaočkovaného, ako následok vpusteného spike proteínu do tela, čo môže viesť k mozgovým poruchám. Ale to by nám mali vymenovať „odborníci“, určite je toho viac.

A ešte na podopretie toho, že tento stav je v celej EÚ: informácia z Health Impact News: Tristo pracovníkov z oblasti starostlivosti o zdravie v Taliansku dalo podanie na súd proti požiadavke, aby sa dali zaočkovať proti coronavíru, podľa správ z médií zo soboty. 

Prípad, vyvolaný profesionálmi z celého severného Talianska, bude mať počutie 14. Júla. “Toto nie je boj anti-vaxxerov, ale demokratický boj,” bol citovaný ústavný právnik  Daniele Granara, ktorý pomohol vybudovať prípad, bol citovaný, že povedal pre noviny Giornale di Brescia. “Nútime občanov zobrať na seba riziko pod vyhrážkou, že im nebude viac umožnené vykonávať svoju profesiu” pridal. Granara tiež obhajuje celé tucty ošetrovateľov, ktorí boli vylúčení z práce za odmietnutie dať sa zaočkovať. 

Takže to – predbežne – môžem uzavrieť. Naša Veľkolepá Európska Únia a náš štát sa podieľajú na masovom porušovaní zákonov, resp. priamo na tlačení jednotlivých štátov do porušovania zákonov a porušovania práv svojich obyvateľov. Zatiaľ ide hlavne o Oviedsku Konvenciu a o Norimberský Kódex. Ale popri tom si EÚ dovoľuje napríklad kritizovať Maďarsko za nenasadenie nejakých absolútne nepodstatných – hlavne ideologických – „práv“. Nepríjemne sa približujeme ku Komunizmu. Až mi to pripadá že už sme ho prekročili a sme „niekde na druhej strane“, a teda ani neviem kde to vlastne sme. Je to dosť blbý pocit.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: