Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Tenký ľad.

Napriek horúčavám, ktoré tu teraz vládnu, chcem písať o tenkom ľade, na ktorom sme sa ocitli a po ktorom ešte stále ako-tak kráčame. V čom spočíva nebezpečenstvo krokov, ktoré máme pred sebou ?

V prvom rade v tom, že u väčšiny ľudí môžeme povedať, že o tých krokoch nerozhodujú sami. Každý deň nám niekto ukazuje a nariaďuje, čo máme robiť, ako to máme urobiť a kedy. Slobodné rozhodnutie sa stáva terčom a slobodné konanie je už na posudzovanie, či odsúdenie ľuďmi, ktorí si privlastnili právo súdiť. A to len preto, že oni už urobili, čo im bolo nariadené…

Pozrite sa na tých, ktorí vytvorili tento Nový Svet nariadení, kto sú. Kto sú? Vidíte ich konanie? Vidíte, čo Tvoria? Vidíte, ako sa správajú? Úplne odpojení od reality ženú ľudí na tenký ľad vzájomnej nevraživosti, posudzovania, bonzovania a zameriavania Pozornosti na nepodstatné veci. Nabádajú ľudí, aby sa stali slobodní… POZOR! Tenký ľad… Do slobody sa ľudia nenútia.

Tenký ľad je aj v tom, že namiesto potravinovej nezávislosti je tu závislosť od iných krajín v plnej miere. Tenký ľad je aj v tom, že očkujeme mladých ľudí a pritom nežiadúci účinok vakcín je NEPLODNOSŤ. Mnohým to uniká, lebo im bolo dovolené ísť na dovolenku, na ktorú môže ísť každý, kto má peniaze. A kto ich nemá, darmo sa zaočkuje, ešte vždy potrebuje peniaze na dovolenku 🙂

Dalo by sa tu napísať veľmi veľa detailov, kvôli ktorým už čoskoro ten ľad môže a s veľkou pravdepodobnosťou aj praskne. Verte mi, tí, čo vás na ľad nahnali, sú v bezpečí. A aj tí, ktorí to prekukli. Tak ak nemáte krídla, ako orol na obrázku, choďte z toho tenkého ľadu radšej preč.

S úctou Milan

žijeme vedome?

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: