K porozumeniu Čelovekom

The Lancet: Plne zaočkovaní ľudia môžu účinne prenášať infekciu, vrátane plne zaočkovaným kontaktom.

29. októbra 2021 v známy lekársky časopis The Lancet zverejnil zdrvujúci článok prezentovaný celému odbornému medicínskemu svetu. Článok nenecháva kameň na kameni z pozície politikov, ktorí vynucujú očkovanie u obyvateľstva, zavádzajú Qr kódy, organizujú lockdowny a vedú „covid“ teror proti svojim ľuďom.

Hlavné závery článku: Vrchol vírusovej záťaže sa nelíši medzi očkovanými a neočkovanými. To znamená, že obe skupiny môžu ochorieť na koronavírus rovnako ťažko, bez ohľadu na status očkovania. Očkovanie vás nezachráni pred ochorením na koronavírus, najmä pred jeho novými kmeňmi, a zaočkovaný (a preočkovaný) človek môže ochorieť rovnako ťažko ako neočkovaný.

– Jediným odhaleným bonusom očkovania je podľa autorov článku rýchlejší pokles vírusovej záťaže a zaočkovaní sa teda o niečo málo rýchlejšie zotavia. Zároveň sú ale vystavení postvakcinačným rizikám (zdravotné komplikácie a pod.)

– Plne zaočkovaní ľudia môžu účinne prenášať infekciu, vrátane plne zaočkovaným kontaktom.

Vakcína teda nechráni pred koronavírusovým ochorením. Plne zaočkovaný pacient, ktorý ochorie (po 2 – 3 injekciách, preočkovanie), môže ochorieť na koronavírus s rovnakou závažnosťou ochorenia ako neočkovaný. V tomto prípade budú očkovaní nákazliví aj pre ostatných, ako aj chorí neočkovaní. Všetky výzvy na očkovanie s cieľom „chrániť seba a ostatných“ sú falošné (nepravdivé).

Výskumu sa zúčastnilo viac ako 600 pacientov, ktorí podstúpili klinické sledovanie v tejto dlhodobej štúdii. Pripomeňme si, že The Lancet je jedným z popredných odborných lekárskych periodík na svete.

https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00648-4/fulltext

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: