K porozumeniu Čelovekom

TKEM

TKEM

Transformácia Kvantovej Energie Matrixu

PRÍJEMNÚ PRÍTOMNOSŤ
pRAjem tebe bRAt i tebe sestRA

Kvantové pole – pomenovanie súdobých vedcov pre Priestor/Vesmír/Kozmos

Éter – tak tento “priestor” nazval Nikola Tesla

Pred tisíckami rokov, naši predkovia prileteli na planétu Terra/MIDGARD Zem z Vesmíru. Ich poznanie bolo oveľa obsiahlejšie.

Luigi Luca Cavalli-Sforza – The History and Geography of Human Genes je jedna z jeho vedeckých prác.
Bol profesorom na Standforde. Zaoberal sa genofondom ľudstva. Dozviete sa z jeho prác o dedičnom strome, o fascinujúcich vplyvoch migrácie, expanzie, formovania… a to len za posledných 150 000 rokov. Čítate správne. 150 000 rokov. Že vám o tom v “škole” nehovorili? Určite ani o tom, že pán profesor so svojím vedeckým kolektívom dokázal skutočnosť nasledujúcu: SLOVANIA sú najstaršie genetické etnikum žijúce na danom území na planéte vôbec. Viac ako 8 000 rokov priamo a genofond ide do hlbín desaťtisíce rokov.

Toľko pre tých, ktorí uverili klamstvám, že sme boli negramotní a vždy len otrokmi.
Teším sa, prichádza prítomnosť, v ktorej Obnovíme svoju Celistvosť, Spiritualitu, Vedomie, svoj skutočný pôvod RODu.
Istinné pRAvdy o našom pôvode, vedomostiach, o našej skutočnej istórii. Keď o našich predkoch píšu v Indických prastarých knihách, a iných zvitkoch a védach a pod., už by sme mohli aj my vedieť pRAvdu.

Práve som dopísal túto stRÁnku u nás na

Keď dočítate až do konca a budete súzniť s poslednými slovami, pozvaním a budete mať záujem o osobné stretnutie máme pre vás dva termíny.

Prvé stretnutie je zameRAné najmä na obnovenie celistvosti, oboznámenie sa s tvorivou energiou, atď:

Termín: 04. – 05. 09.2021 Miesto: Stará Turá

Druhé stretnutie je viac zameRAné na Slovanskú Bojovú Vedu:

Obidve stretnutia sa konajú na úpätí Bielych Karpát.

OBNOVENIE CELISTVOSTI, SPIRITUALITY, VEDOMIA + TKEM + SBV


víkend zameRAný najmä na BOJOVÉ UMENIE pod vedením Zakladateľa AKADÉMIE BOJOVÉHO UMENIA – Výučba Bojovej Vedy
Vladimíra VOJEN Kocúreka.

Dvojdňový platený kurz.
V cene kurzu:
certifikát, kniha a pracovný zošit TKEM na USB, káva, pitný režim, ovocie, pochutiny, kompletná poživeň na oba dni (kulinárske umenie pani domácej).
Obsah:

Obnovenie celistvosti, spirituality, vedomia.

Sprevádzanie na ceste rozpamätania sa KÝM SME, ceste skrze seba samotného, očistenie systémových schém, blokov, psychických a emocionálnych rán až do hlbín RODov pôsobením Najvyššej Moci (individuálne, podľa potreby, vnútorného vedenia, prejavu slobodnej vôle a povolenia = presvetľovanie/uzdravovanie Najvyššou Mocou, Je to DAR – zadarmo, pri akejkoľvek diagnóze).
Vedené meditácie Tri chrámy v jednom.
Spojenie sa so svojou podstatou, uzemnenie, ukotvenie = celistvosť.

TKEM I. Stupeň

Kvantová fyzika dnes a jej aplikovanie do bežného života. Oboznámenie s pôsobením energií – práca s energeticko/informačným poľom, ochrana pred pôsobením neg. energií, diagnostika a ďalšie. Ako si skutočne tvoriť realitu svojho života. Prečo to niekomu funguje a prečo väčšine nie.

Bojové umenie

Pod vedením zakladateľa AKADÉMIE BOJOVÉHO UMENIA – Slovanskej Bojovej Vedy = V. VOJEN Kocúreka

Na záver malé pozvanie do sveta iného umenia

Majte prekRÁsnu, stále prebiehajúcu prítomnosť

Jaroslav

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: