K porozumeniu Čelovekom

Údaje od firmy Pfizer – je to bomba

Videli ste tú zbierku (dump) dokumentov o vakcíne firmy Pfizer? Je to bomba. Žiadne čudo, že FDA (ako ŠUKL, ale pre USA, teda skôr ako EMA) bojovala 55 rokov aby to udržala v tajnosti .

Tu je rýchly štart:

Už vo Februári 2021, Pfizer už mal obdržaných viac ako 1,200 reportov o úmrtiach údajne spôsobenými vakcínou desiatky tisíc hlásených nepriaznivých udalostí, včítane 23 prípadov spontánnych potratov z 270 tehotenstiev a viac ako 2000 hlásení srdcových problénmov (cardiac disorders).

Stále si pamätajte, že toto sú vlastné údaje Pfizeru.” hovorí Election Wizard (pôvodný zdroj)

Ďakujeme Election Wizard, že nás upozornil na tento report.

***

Tento dôverný report firmy Pfizer (Confidential Pfizer Report) uvoľnený ako časť Procedúry o Práve na Informácie (Freedom of Information (FOI) procedure)  poskytuje údaje o úmrtiach a nepriaznivých účinkoch zaznamenaných firmou Pfizer ood začiatku projektu vakcín v Decembri 2020 po koniec Februára 2021, teda konkrétne dosť krátke obdobie (maximálne dva a pol mesiaca).

Tá Pfizer BioNTech vakcína bola vypustená v USA 14. Decembra po obdržaní Autorizácie na núdzové nasadenie (Emergency Use Authorization – EUA) 11.  Decembra 2020.

V akejsi pokrútenej irónii, údaje odhalené v tomto “insider report – internej správe” vyvracia oficiálnu historku o vakcínach „podomovo predávanú“ (peddled) vládami a WHO. A tiež potvrdzuje analýzu početných doktorov medecíny a vedcov, ktorí odhalili devastujúce následky tej mRNA “vakcíny”.

Čo je vlastne obsiahnuté v Pfizer “dôvernej” správe predstavuje detailnú evidenciu ohľadne účinkov “vakciíny“ na mortalitu a morbiditu (následky). Tieto údaje, ktoré pochádzajú z pôvodného zdroja (from the “Horse’s Mouth” – z úst koňa – angl. idiom) môžu byť teraz použité na konfrontovanie, ako aj formulovanie právnych  procedúr proti Big Pharma, vládam, WHO a médiam.

Pred súdnym dvorom (Court of Law), evidencia obsiahnutá v tejto dôvernej správe Big Pharma (v spojení s údajmi o úmrtiach a nepriaznivých udalostiach zostavených národnými úradmi v EU, Británii a USA) je nevyvrátiteľná (irrefutable): pretože to sú ich údaje a ich odhady, a nie naše.

Uvedomujte si: to sú údaje ktoré sa zakladajú na hlásených a zaznamenaných prípadoch, ktoré predstavujú malé percento zo skutočného počtu k vakcínam vztiahnutých úmrtí a nepriaznivých následkov. 

Toto je de facto Mea Culpa zo strany Pfizeru. #Áno, je to zabijácka vakcína – Yes it is a Killer Vaccine

Pfizer si bol plne vedomý že tá mRNA vakcína ktorú marketinguje po celom svete rezultuje do vlny úmrtí a poškodení. Toto je rovnocenné zločinu proti ľudskosti na strane Big Pharma.

Vo firme Pfizer vedeli od začiatku, že to je zabijácka vakcína.

Ale to je aj Mea Culpa a Zrada na strane skorumpovaných národných vlád po celom svete, ktoré sú pod vyhrážkami a sú podplácané zo strany Big Pharma.

Vlády neurobli žiaden pokus aby vyzvali na stiahnutie zabijáckych vakcín.

Ľuďom sa hovorí, že účelom vakcín je zachrániť im životy. 

“Zabíjanie je dobré pre biznis”: Je to celosvetová operácia v multimiliardách dolárov. A Pfizer už teraz má kriminálny záznam (2009) u ministerstva spravodlivosti USA za podvodný marketing (Department of Justice on charges of “fraudulent marketing”).

Vyzývame týmto “Covid-19 Fact Checkers” aby si preštudovali tento Confidential Pfizer report.

(Oops. Je to čiste náhoda, že u Reuters predseda tých “Fact Checkerov” a predošlý  Chief Executive Officer (CEO) James C. Smith “je zároveň významný investor a člen rady firmy Pfizer. (top investor and board member of Pfizer”). “Žiaden konflikt záujmov – No Conflict of Interest”).

Pôvodne publikované 5. Decembra 2021, aktualizované 18. Decembra 2021

Zdroj: Global Research, Michel Chossudovsky

preklad: Ivan Hečko/ Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: