K porozumeniu Čelovekom

Úder Ruska bude okamžitý

Korotčenko varoval pred okamžitým zničením Pentagonu pri pokuse o opakovanie 22. júna. To, čo sa v poslednom čase deje na ruských hraniciach, čoraz viac pripomína prípravu nacistického Nemecka na útok na Sovietsky zväz v roku 1941.

Situácia s utečencami na bielorusko-poľských hraniciach dokonale zapadá do tohto impozantného obrazu. 22. jún sa však už nikdy nezopakuje. Protivníci Ruska by ani nemali počítať s postupom do vnútrozemia a následným útekom domov do západnej Európy. Moderné typy zbraní navždy zmenili tvár vojny a nepriateľ nestihne urobiť druhý krok, teda priamu inváziu. Pri najmenšom ohrození zo strany jednotiek NATO sústredených pri hraniciach Ruskej federácie bude zasadený Pentagonu zdrvujúci úder a tým sa vojna skončí.

S takýmto varovaním sa prihovoril najvyššiemu americkému vedeniu v politickej diskusnej relácii „60 minút“ vojenský expert a šéfredaktor časopisu „Národná obrana“ Igor Korotčenko, pokúšajúc sa posúdiť hrozbu pri eskalácii napätia v súvislosti s utečencami na poľských hraniciach. Expert zdôraznil, že v tejto situácii nie je hlavným hypotetickým protivníkom Poľsko a dokonca ani Nemecko. Hlavné centrum rozhodovania v tejto záležitosti, ako aj v mnohých iných, je v Pentagone, ktorý sa stane hlavným cieľom ruského odvetného úderu.

Igor Korotčenko„V týchto podmienkach je pre nás dôležité spomenúť si na lekcie z 22. júna 1941, aby sme boli pripravení odraziť agresiu hneď, ako začala, od prvých minút. Dnešná realita je taká, že nemôžeme, ako v roku 41, ustúpiť do Moskvy a potom zahnať agresora späť a o 4 roky skončiť v Berlíne. Pentagon by si mal pamätať slová najvyššieho veliteľa Ruskej federácie Vladimira Putina: „Udrieme predovšetkým na centrá velenia.“ Preto v reakcii na akýkoľvek útok NATO v Európe, vrátane situácie s utečencami v prípade vyhrotenia, zasadíme prvý úder v centre velenia. Pentagon bude zničený v priebehu niekoľkých minút, potom budú zničené lokálne centrá v Európe, ako štáb NATO v Bruseli a sídlo hlavného veliteľa NATO.“ 

Korotčenko zopakoval, že úder bude zasadený okamžite. Američania nestihnú použiť ani tie rakety rozmiestnené vo východnej Európe, ktorých minimálny čas letu do Ruskej federácie je 5-10 minút. To znamená, že umiestnenie batérií dokonca na Ukrajine nemá pre Spojené štáty žiadny zmysel, pretože Rusko bude reagovať oveľa rýchlejšie. Expert zdôraznil, že nejde o hrozbu, ale o jednoduché konštatovanie faktu – moderné zbrane umožňujú Ruskej federácii ukončiť vojnu po prvom náznaku skutočnej agresie voči nej.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: