K porozumeniu Čelovekom

Ukrajina rozmiestnila skupinu vojsk na bieloruských hraniciach

Na bielorusko-ukrajinskej hranici sa objavili pred niekoľkými dňami tanky a obrnené vozidlá Ozbrojených síl Ukrajiny. Informácie o tom poskytli bieloruská aj ukrajinská strana.

Dôvod nasadenia skupiny vojsk je spojený s vojenskými cvičeniami „Západ-2021“, ktoré sa začali včera.

Kroky ukrajinskej armády vyvolávajú vážne obavy, pretože v južnej časti susedného Bieloruska sa cvičenia neuskutočňujú. Okrem toho podľa plánu vojenských cvičení pôsobia bieloruské a ruské sily proti hypotetickému nepriateľovi v západnom smere, pričom nezasahujú južný smer.

Už skôr bolo známe, že NATO pripravuje vážne provokácie a vzhľadom na spojenecké vzťahy medzi Ukrajinou a Severoatlantickou alianciou sa experti domnievajú, že kroky Kyjeva sú zamerané na zintenzívnenie eskalácie.

V prvý deň rozsiahlych vojenských cvičení „Západ-2021“, ktoré sa začali, NATO už začalo s provokáciou. V blízkosti hraníc Bieloruska a Ruska boli spozorované nielen prieskumné lietadlá, ale aj bojové lietadlá krajín aliancie.

Zdroj Avia.pro/news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: