K porozumeniu Čelovekom

Ukrajina spustila ofenzívu na Donbase po celom fronte

Ukrajinské jednotky rozmiestnené na východe Ukrajiny začali útočnú operáciu na Donbase pozdĺž celého frontu.

Oficiálnu správu prinieslo Ministerstvo zahraničných vecí Ruskej federácie. To naznačuje, že situácia sa rýchlo vymyká kontrole, najmä preto, že boli otvorené viaceré sektory frontu.

„Horúce hlavy kyjevského režimu, ktoré sa zjavne cítia úplne beztrestne, sú za vojenské riešenie vnútornej ukrajinskej krízy. Situácia v zóne konfliktu eskaluje. Berúc na vedomie, že kyjevská vláda zvyšuje napätie na Donbase a bezpečnostné sily vedú v niektorých oblastiach útočné operácie. Naďalej prichádzajú informácie o používaní bojovej techniky, ktorá je v Minských dohovoroch zakázaná, a ktorú na Ukrajinu dodávajú členské štáty NATO,“ oznámila Maria Zacharova s tým, že kyjevské úrady eskalujú napätie na Donbase a ukrajinská armáda v niektorých oblastiach vedie útočné akcie.

Predchádzajúcu noc a dnes ráno boli zaznamenané nové útoky ukrajinskej armády na pozície obrancov republík Donbasu, avšak, súdiac podľa dobrého opevnenia týchto oblastí, Kyjev takto robí diverzný manéver, ktorým blokuje presun techniky a zbraní do iných oblastí bojového kontaktu.

Odborníci sa domnievajú, že Rusko bude pripravené reagovať na takéto akcie Kyjeva rozmiestnením svojich mierových síl na Donbase.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: