K porozumeniu Čelovekom

Ukronacisti sťahujú na Donbas tanky, samohybné delá a raketomety

Ozbrojené sily Ukrajiny rýchlo presúvajú obrnené vozidlá a delostrelectvo na Donbas a pripravujú sa ho dobyť do konca roka.

Na pozadí začínajúcich ostrých stretov medzi silami DĽR a LĽR na jednej strane a Ozbrojenými silami Ukrajiny na strane druhej získala informačná a tlačová agentúra „Avia.pro“ unikátne videozáznamy, ktoré ukazujú, ako najmenej dve vlakové súpravy prevážajú asi päťdesiat tankov, niekoľko desiatok jednotiek kanónového a raketového delostrelectva, ako aj ľahké obrnené vozidlá. Vzhľadom na skutočnosť, že útok na DĽR sa už začal, Ukrajina sa pripravuje na spustenie masívnej pozemnej operácie.

Objavili sa informácie, že jeden vlak s tankami a delostreleckými prostriedkami bol registrovaný v oblasti Slavjanska a druhý v blízkosti Svjatovo. Obe súpravy sa pohybovali smerom k Donbasu.

Vzhľadom na skutočnosť, že v súčasnosti sú v južnej časti DĽR pozorované aktívne boje, je pravdepodobné, že ukrajinské ozbrojené sily podniknú rozsiahly útok v tejto oblasti, ktorá je o niečo menej chránená.

Medzitým boli potvrdené informácie, že silám ozbrojených síl Ukrajiny sa podarilo obsadiť osadu Staromarjevka, a tým poskytnúť oporu hlavným silám. Zároveň existujú informácie, že pod údermi ukrajinských formácií boli sily DĽR ešte viac zatlačené späť.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: