Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

15. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Úmrtia a poškodenia po vakcinácii – novšie čísla, plus infekční zaočkovaní

Nové (pomerne) čísla – z healthimpactnews – hovoria:

Európa:      12 184 mŕtvych, 1 196 190 následkov k 25. máju. Počet                       následkov je alarmujúci.

USA:           k 17. máju hlásených viac ako 227 805 následkov,  z toho 4647           úmrtí 

Takže tú Britániu nemusím ani hľadať, počet úmrtí aj bez nej je 16831 a blíži sa teda k 17000. Ale, pri hrabaní sa v rôznych zdrojoch vyskočila nasledujäca otázka: Sledujú sa úmrtia po vakcináciách tak svedomito ako sa sledovali úmrtia na COVID?

A v rámci tých zdrojov – dokonca v texte US štátnej inštitúcie CDC – správcu databázy VAERS(!!) – sa objavil – náhodou? – text hovoriaci, že „It is common knowledge now that reports submitted to VAERS for vaccine injuries and deaths historically are less than 1% of actual deaths and injuries. Most go unreported. “ Teda: Je teraz už známe, že hlásenia odovzdané do VAERS o poškodeniach následkom vakcinácie predstavujú historicky menej ako 1% skutočných úmrtí a poškodení. Väčšina nie je hlásená.

Na grafe ukazujú, že podľa hlásení prudko klesá počet očkovaní, čo zrejme vôbec nezodpovedá oficiálne vydávaným informáciám o postupe očkovania (tie sú považované za spoľahlivé, očkuje Federál).

Objavila sa tam aj ďalšia diskusia lekárov okolo okrúhleho stola, tentoraz na tému, že zaočkovaní ľudia infikujú nezaočkovanýchSkutočným škodcom, ako už vieme, nemá byť vlastne ten vírus COVID, ale prvok vo vakcíne – či už mRNA alebo vektorovej –  ktorý v organizme iniciuje vytváranie chybného proteínuTým môže vyvolať – okrem iného, ako zrazeniny krvi – vznik priónového ochorenia mozgu. Keďže táto informácia sa šíri, vznikajú postupne v USA podniky, kde je vyvesený zákaz vstupu zaočkovaným. Predbežne viem len o kaderníčke z Kalifornie – uverejnili aj jej fotku – ale podľa rôznych zdrojov taký trend vznikol a šíri sa to. Možnosti kontroly sú však v USA mizivé, musia sa spoľahnúť na pravdovravnosť klientov. U nás prvý prípad zákazu vstupu pre zaočkovaných vyvolal „mediálny škandál“, asi hlavne preto, že upozornil verejnosť na to, kde je skutočné ohrozenie. To už vyzerá ako „reálny komunizmus“ – pravda je ohrozením, za pravdu sa vydávajú klamstvá. A už to tak vyzerá dosť dlho.

A objavil sa tam – v healthimpactnews – aj článok s názvom „Čo sa nestalo v Norimbergu?“ Tí vrchní kriminálnici neboli nikdy súdení. Článok začína teda nadpisom „Čo sa nestalo v Norimbergu?“ A pokračuje: Sedemdesiat šesť rokov dozadu, ako spojenci práve konsolidovali svoje víťazstvo nad Nacistickou mašinériou, a ako sa tie “Norimberské Tribunály” narýchlo pripravovali, bola rozbehnutá nová stratégia, presne tými istými silami ktoré vložili obrovskú energiu, peniaze a zdroje do vzostupu fašizmu, ako „to zázračné riešenie“ post- vojnového chaosu ktorý sa rozprestrel cez Európu a USA.

Je to jeden z najväčších škandálov nášho veku, že (ľudia reprezentujúci) ten Wall-Street-City-of-London stroj ktorý financoval Hitlera a Mussoliniho ako takých baranov-prerážačov pre nový svetový poriadok neboli nikdy skutočne postavení pred spravodlivosť.

Hoci Franklinovi Rooseveltovi sa podarilo nasadiť obojok Wall Street medzi rokmi  1933-1945, zatiaľčo nastavoval svetové javisko pre krásnu povojnovú víziu kooperácie typu win-win , tie temnejšie sily finančnej oligarchie, ktoré chceli výlučne nasadiť globálny unipolárny systém vládnutia, nielen sa vyhli potrestaniu, ale nestrácali čas aby si vrátili tú stratenú hegemóniu ešte skôr ako sa vojna uzavrela.

Môj komentár: A teraz – ako si tú moc upevnili – spejeme k Mengeleho pasom – aj v EÚ. A to na základe neoficiálneho – iba faktického a potichu – zrušenia jedného zo základných ľudských práv, vyjadreného Oviedskou Konvenciou – a to za aktívnej spolupráce EP! Niečo tu určite treba zmeniť. Treba si vziať príklad z USA(!), kde sa jednotlivé štáty postupne stavajú – vo veci povinného očkovania/Mengeleho pasu – na odpor federálu. My sme dokonca zatiaľ stále pomerne nezávislé štáty, a nie federácia. Alebo o niečom neviem? Napríklad neviem, prečo sa v EÚ stále neočkuje Ruskou vakcínou, po ktorej sa podľa všetkého nezomiera. Žeby práve preto?

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: