Úmrtia z COVID vakcinácie a vyhlásenie prominentných lekárov a vedcov

Výber z článku od: Michail Chossudovsky, Global Research

Ilustračný obrázok

Moja vsuvka: USA: Vedené od 14.12.2020 – K dátumu 22.3.2021 bol počet úmrtí vedených v databáze CDC, tzv. VAERS databáze, 2216. Smrť je spôsobená väčšinu tzv. anafylaktickým šokom – Anafylaxia je ťaždá forma alergickej reakcie. Nové číslo sa doteraz neobjavilo. A teraz k Európe – uvedený článok:

25. Marca 2021, Európsky Parlament hlasoval 468 proti 203 za tzv. Digital Vaccine Passport, alebo  “Green Pass – Zelený pas” ktorý vyžaduje od občanov EÚ, aby sa dali vakcinovať, ak chcú cestovať, alebo dokonca mať prístup k rôznym spoločenským alebo kultúrnym podujatiam v rámci svojich komunít.

Ironicky, toto historické hlasovanie – ktoré je prakticky ekvivalentné vzniku  digitálno-policajného štátu – sa odohralo sotva pár týždňov po tom, ako 18 Európskych krajín, včítane Francúzska, Talianska a Španielska, sa rozhodlo pozastaviť mRNA vakcínu od AstraZeneca.

V tejto súvislosti, kolektív prominentných doktorov medecíny a vedcov vydal vyhlásenie adresované Európskej Liekovej Agentúre – EMA (European Medicines Agency) upozorňujúc na:

“vážne potenciálne účinky tej COVID-19 [mRNA] vakcínovej technológie, varovanie pred možnými autoimúnnymi reakciami, abnormality zrážanlivosti krvi, porážky a vnútorné krvácania, “včítane do mozgu, miechy a srdca”. (Urgent Open Letter from Doctors and Scientists to the European Medicines Agency regarding COVID-19 Vaccine Safety Concerns By Doctors for COVID Ethics, 10. Marec, 2021

Big Pharma,  IT Digitálne konglomeráty a ich lobby skupiny nielen ovplyvňovanli debatu v EP, ako aj hlasovanie v EP, tiež vyvíjali nátlak na politický aparát EU, včítane European Medicines Agency (EMA), aby dali zelenú pre nejakú “neodsúhlasenú – un-approved” a “experimentálnu” mRNA vakcínu spojenú s digitálnym vakcinačným pasom.

Boli Členovia Parlamentu informovaní ohľadne úmrtí a poškodení súvisiacich s vakcínami? Alebo sa jednoducho rozhodli nepozerať sa?

.

Oficiálne dáta skompilované pre tri zo štyroch veľkých mRNA vakcín firiem, menovite Pfizer, Moderna a AstraZeneca. (Johnson and Johnson nie je zahrnutá) ukazujú na:

3,964 úmrtí 162,610 poškodení

Rozklad – The Breakdown:

Úhrn reakcií pre experimentálnu mRNA vakcínu AZD1222 (CHADOX1 NCOV-19) od Oxford/ AstraZeneca: 451 úmrtí  a 54,571 poškodení  do 13/03/2021

Úhrn reakcií pre experimentálnu mRNA vakcínu Tozinameran (kód BNT162b2, Comirnaty) od BioNTech/ Pfizer: 2,540 úmrtí a 102,100 poškodení do 13/03/2021

Total reactions for the experimental mRNA vaccine mRNA-1273 (CX-024414) from Moderna: 973 úmrtí a 5,939 poškodení do 13/03/2021.

Ďalej nasledujú tie údaje vo forme plagátu, viď link hore.

  

Tieto čísla zodpovedajú začiatku najdôležitejšieho vakcinačného programu v dejinách sveta, ktorý ak bude prijatý, bude nezmazateľne rezultovať do významnej straty ľudských životov.

Dlhodobejšie riziká úmrtí a poškodení (autoimunitné reakcie, krvné zrazeniny, porážky a vnútorné krvácania, atď.) ešte stále nepoznáme. Budú nastávať v priebehu niekoľkých rokov.

Multibilión Dolárová Bonanza (zlatá baňa) pre Big Pharma

Európska Komisia potvrdila, že 420 milión dávok bude dodaných do EÚ ku stredu Júla, z ktorých 70 milión bude dodaných od AstraZeneka (France Soir Report).

Ten Digital Passport nie je povinný. Ale ak ho nemáte, budete spoločensky vylúčený. Nebudete môcť cestovať, a budete vylúčený z “účaasti na dôležitých udalostiach” a “prístupe na verejné miesta” (napr. šport, kultúrne udalosti, atď.), podľa EU Komisie.

Aké sú teda možnosti predložené občanom (ovčanom?? – ukáže sa) Európskej Únie.

Akceptujte to bodnutie nebezpečnou vakcínou, ktorá spočíva v “génovej terapii”, konkrétne v modifikácii ľudského geómu.

Odmietnite tú vakcínu a budete vylúčení z cestovania, ako aj normálneho spoločenského života v rámci svojej vlastnej krajiny.

“Podvodnícky Marketing”

Bohato zdokumentované – mRNA vakcíny od Big Pharma sú nebezpečné V USA,  tá “Zelená” pre marketing experimentálnej mRNA vakcíny bola zaručená už v  Decembri 2020, napriek skutočnosti, že podľa FDA, tá vakcína je neschválený produkt – unapproved product”.

FDA vo svojom nejednoznačnom vyhlásení – in its ambiguous statement poskytla takzvanú Autorizáciu na núdzové použitie – Emergency Use Authorization (EUA) pre Pfizer-BioNTech vakcínu, doslova “aby dovolila/umožnila núdzové použitie neschváleného produktu – to permit the emergency use of the unapproved product, …pre aktívnu imunizáciu…” (viď ďalej) – to vás hodí na veľký materiálj FDA.

V tomto vyjadrení je niečo smrdiace (fishy) a “protikladné”. Tá experimentálna Pfizer mRNA vakcína je zároveň neschválená – unapproved” aj povolená – permitted”. Prešiel som si toto tvrdenie s prominentným právnikom. Je nehorázne protiprávne propagovať – market – nejaký “nie povolený produkt”.

V USA, tá Pfizer-Moderna vakcína je kategorizovaná zo strany CDC ako  “preiskumný/výskumný liek – investigational drug”. “Tá klauzula núdzového použitia –  emergency use” je tam na to, aby oprávnila vypustenie niečoho čo by sa dalo popísať ako “nelegálny liek – illegal drug”.

Autor: Ivan Hečko

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov