2. marca 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

ÚVZ – Ústredný Výbor Zmätkárov?

Neviem si zapamätať skratky a vzhľadom na môj vek písmená ÚV majú určitú asociáciu. No a čo iné to môže byť, ak to posúdime cez „riadenie pandémie“? Navyše tá skratka sa stále používa práve v súvislosti s pandémiou.

Tento príspevok bude krátky. Nadviažem na predošlý v ktorom som spracoval dostupné štatistiky, a spracujem ich po intervale tuším 10 dní znova. Samozrejme to dáva možnosť stav porovnať – teda ukazuje vývoj situácie. A môžem opraviť nejakú chybu. To ale bolo len ktorési číslo pre Južnú Kóreu a nebolo to podstatné. Aj tak teraz predložím tabuľky dve, aby sme videli vývoj situácie v porovnávaných krajinách.

A ešte musím opraviť chybné vyhlásenie, že údaje za Austráliu a Južnú Kóreu sa už nemenia, lebo už nemajú pandémiu. To že nemajú „pandémiu“ je síce pravda, ale vírus tam stáme existuje, takže aj ich riadky sa menia, ako uvidíme. Ale proti nám nemajú šancu, veď už sme boli vyhlásení za majstrov sveta. A naši „štátnici“ neprestávajú „hviezdiť“ – takže ideme na vec: Ukážem dve tabuľky – z 11.2. a z 21.2.

Takže tabuľka z 11.2:

Krajina        Poč.obyv.    Chorí   Úmrtia  % c/p  % ú/c  ú/p  

Austrália      25687041    28871    909      0.11    3.15   0.0035  

Slovensko      5464060  271473   5629     4.97    2.07    0.1030  

Južná Kórea 51100000   86576    1496      0.17   1.79    0.0030  

A teraz tá istá tabuľka k dátumu 21.2:

Krajina        Poč.obyv.    Chorí   Úmrtia  % c/p   % ú/c   ú/p  

Austrália      25687041   28926     909       0.11    3.14    0.0035  

Slovensko      5464060   292143  6505       5.35     2.23   0.1191  

Južná Kórea 51100000    86992   1557       0.17    1.73    0.0029  

Tabuľku som nahustil v snahe, aby mi to tentoraz neposunulo posledný stĺpec na začiatok nasledujúceho riadku. Tak ešte nejaký komentár.

Náš Triumvirát „odborníkov“, tuším ho predstavujú páni Krajčí, Jarčuška a Sabaka, z pozadia riadení vládou SR, sa ukázal najlepší v agende znižovania počtu obyvateľstva na preťaženej zemeguli. Ale z hľadiska záujmov Slovenska, ktoré nie sú v žiadnom prípade v súlade so záujmami nadnárodných oligarchov, je to úplne zle. My nemáme ani dosť ľudí na zabezpečenie sebestačnosti vo výrobe potravín. Ale to sa tiež nezdá byť prvoradou agendou našich vládcov. Tak ešte krátko ako sme sa dostali do tohto stavu.

Už som písal, že vyššieuvedení odborníci hodne dlho ignorovali výsledky krajín s ktorými nás provnávam, teda COVID sa tu neliečil, ale len testoval, a postihnutí neboli liečení, ale len poslaní do karantény. Ak sa im nepodarilo vírus prekonať, boli dovezení do nemocníc spravidla v beznádejnom stave. Keď na tlak verejnosti konečne uznali a povolili dovoz lieku Invermectin, poslali ho nie do ambulancií, kde by ho lekári mohli okamžite nasadiť na liečbu tých ktorým bol COVID zistený, ale do nemocníc, kde už tým vážne chorým spravidla nepomohol. To sa zneužívalo na znevažovanie lieku, namiesto toho aby ho nasadili u lekárov prvého kontaktu. Zvlášť upozorňujem: z tabuliek vidieť, že v Austrálii pribudlo viac ako 50 chorých, ale 0 úmrtí, ale to je aj tak len detail vzhľadom na celkový obraz (umelecký dojem).

Triumvirát teda pracuje v prospech očkovania, ktoré, vzhľadom na absolútnu neodskúšanosť vakcín, sa ešte môže ukázať byť trestným činom, keďže vakcíny sa majú testovať 5-6 rokov. No a ešte „zahviezdila“ aj ministerka informatiky, ktorá – a prečo nie, vzhľadom na ich postupy a výsledky – zastavila nákup najmenej podozrivej vakcíny z Ruska, ktorá podľa všetkého neobsahuje priamo cudziu mRNA.

No, keď som tak spísal tú zostavu čo to riadi, a pridáme predsedu vlády ktorého koníčkom je testovanie, t.j. zhromažďovanie obyvateľstva, tá naša vedúca pozícia je vlastne nevyhnutná, konkurencia je bez šance. Normálna vláda by podala demisiu – ale toto je nejaký iný typ, volá sa to držia sa zubami, nechtami.Neviem či „hviezdiť“ dovoľuje Ústav Slovenského Jazyka, ale – na záver ešte do niekoho zabŕdnem – tých nemusím poslúchať, tí odklepli „sociálne siete“, čím diletantsky zmiešali bezdomovcov s internetom (internet je určite spoločenská sieť). Ako som už raz napísal, podľa ÚSJ „Buena Vista Social Club“ znamená „Klub Bezdomovcov s Pekným Výhľadom“, a je to v skutočnosti Kubánska džezová kapela, Social Club samozrejme znamená Spoločenský Klub. Diletantsky prispôsobili Slovenčinu Angličtine a to asi nie je poslaním ÚSJ, rovnako ako nie je poslaním vyššie 

autor: Ivan Hečko

zdroj: Slovanské Noviny

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. 

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia (Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

%d blogerom sa páči toto: