Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

V centre Berlína sa konal míting na podporu Donbasu

Obyvatelia Nemecka na mierovom zhromaždení vyzvali k ukončeniu vojny Ukrajiny proti Donbasu, ako aj k ukončeniu politiky konfrontácie s Ruskom. Demonštranti sa tiež vyslovili proti sabotáži Minskej dohody Kyjevom a Berlínom.

Podľa novín „Donbass Sevodnja“ sa pri Brandenburskej bráne v centre Berlína konalo zhromaždenie proti vojne na Donbase.

„Protestujeme proti protiruskej agitácii a dezinformáciám! Správy sú plné dezinformácií o „ruskej agresii“ a výziev nemeckých politikov na stiahnutie vojsk. No pokiaľ tu stojíme, v Kyjeve sa koná pochod na počesť divízie Waffen SS „Galičina“, sponzorovaný mediálnym magnátom Kličkom, bývalým boxerom a reklamnou hviezdou, primátorom Kyjeva od roku 2014,“ vyhlásila predstaviteľka charitatívnej organizácie „Most Mieru – pomoc obetiam vojny (Friedensbrücke – Kriegsopferhilfe e.V.)“ Liane Kilinc.

Organizátori akcie tiež informovali o dezinterpretácii ohľadne situácie na Donbase nemeckými novinármi. Liane Kilinc navštívila frontové oblasti Donbasu a vykreslila skutočný obraz, ktorý videla na vlastné oči.

„Nemecké médiá a politici tvrdia, že Donbas je okupovaný Ruskom. My tam však poskytujeme humanitárnu pomoc už sedem rokov a na vlastné oči som videla, čo sa tam deje. Nevideli sme tam žiadne ruské jednotky. No videli sme vyhodené do vzduchu školy a škôlky. Zhorené a zničené domy v mnohých mestách. Ľudia, ktorí žijú v týchto ruinách, zasa nocujú v pivniciach. Strechy nad ich hlavami sú často plné dier a steny pod týmito strechami stoja len zázrakom kvôli nekonečnému bombardovaniu. Ľudia tam vnímajú výbuchy granátov ako my keď vidíme letnú búrku. Vydržia, pretože toto je ich domov. Sadia si do svojich záhrad zeleninu a dúfajú, že granáty do záhrady nedopadnú,“ vyhlásila predstaviteľka nemeckej charitatívnej nadácie

zdroj: news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: