K porozumeniu Čelovekom

V radosti a dobroprajnosti

Život sa vyvíja tak zvláštne… každému inak, napriek tomu, že tu všetci žijeme pokope a ovplyvňujeme sa. Navonok sa zdá, že sa dá ľuďmi manipulovať.

V istom zmysle sa aj dá. Veď médiá sú toho jasným dôkazom. No zas tak jednoduché to tiež nie je. Napriek všetkým snahám mocných si ľudia žijú každý inak. Asi to s tou šedou masou nebude tak jednoduché
Isté a dosť veľké % ľudí si žije svoj a len svoj vlastný život.

Bez akéhokoľvek záujmu o sledovanie čo je in, čo sa nosí, čo je moderné, čo by sa malo… si plnia svoje životné sny. Keď s nimi komunikujem, ocitám sa v úplne iných myšlienkach, pohľadoch na Život, všetko ide v nejakej zvláštnej ľahkosti a v Dobrote.

Žiadne problémy… len snaha dosiahnuť svoj cieľ, naplniť svoj sen, udržiavať všetko v harmónii.
Týchto ľudí prezrádza radosť a dobroprajnosť. A presne tak aj žijú. V radosti a dobroprajnosti. Prajem Vám všetkým dosiahnuť túto úroveň vnímania, tvorenia a žitia.

S úctou Milan

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: