Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

V USA zverejnili, koľko peňazí naliali do Ukrajiny od roku 2014

Od roku 2014 USA vydelili Kyjevu viac ako 4,6 miliárd dolárov. Uvádza sa to vo vyhlásení amerického ministerstva zahraničia, ktoré bolo zverejnené v predvečer návštevy ministra zahraničia Anthonyho Blinkena na Ukrajine.

„Od roku 2014 USA poskytli Ukrajine celkovú pomoc vo výške viac ako 4,6 miliárd dolárov vrátane bezpečnostnej a inej ako bezpečnostnej pomoci,“ informovalo ministerstvo zahraničia.

Je tiež potrebné poznamenať, že USA poslali na Ukrajinu asi 50 miliónov dolárov na pomoc v boji proti pandémii koronavírusu. USA navyše poskytli humanitárnym agentúram zhruba 306 miliónov dolárov na pomoc ľuďom „vysídleným alebo inak postihnutým agresívnym konaním Ruska na východe Ukrajiny a na Kryme“.

Alexej Puškov, senátor USA od roku 2014 vynaložili na Ukrajinu 4,6 miliárd dolárov, informovalo ministerstvo zahraničia. Okrem toho leví podiel z týchto prostriedkov, ak nie všetky, smeroval na vojenské účely a na dodávku zbraní. Toto je jediný význam amerických finančných investícií – vyzbrojiť Ukrajinu proti Rusku. Americkú „pomoc“ nevyužil ani jeden občan krajiny. Jej cieľom je podporiť protiruskú orientáciu Kyjeva. USA teda kupujú Ukrajinu lacno a 4,6 miliárd za 7 rokov je veľmi málo…

zdroj: news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: