K porozumeniu Čelovekom

Vakcína proti Covid-19 ako biologická zbraň: Advokát JUDr. Weis spoločne s kolegami podávajú na Generálnu prokuratúru SR trestné oznámenie za zločin proti ľudskosti

Advokát JUDr. Peter Weis informoval o najnovších udalostiach súvisiacich s informáciami ohľadne postupného odhaľovania zločineckej operácie Covid-19 a následnej Plandémie, prostredníctvom ktorej sú ľudia pod nátlakom nútení pichať si do tela experimentálne látky farmaceutických firiem.

V súvislosti s novými informáciami, ktoré tento týždeň prenikli na verejnosť a ktoré dopĺňajú kontext môjho pohľadu na vakcínu proti kovidu ako biologickú zbraň, podávame s kolegami trestné oznámenie na GP SR pre podozrenie zo spáchania TČ zločinov proti ľudskosti.

Čo je nové?

Po prvé, video kolegu advokáta Dr. Fuellmicha z Nemecka (v spolupráci s Dr. Wodargom a Dr. Yeadonom) o zladení konania spoločností vyrábajúcich vakcíny pri distribúcii jednotlivých šarží, ktoré majú spôsobovať viac nežiaducich účinkov ako iné, vykazujúc tak znaky kolúzneho správania TU.

Po druhé: tweet Pfizeru cca rok pred vypuknutím pandémie v znení

Správa hovorí o spolupráci Pfizeru so spoločnosťou Alipay (súčasť konglomerátu Alibaba).

Vysoký štátny úradník Ministerstva zahraničných vecí SŠA Christopher Ford sa o Alibabe vyjadril, že spol. Alibaba sa podieľala na „výskume, výrobe a opravách zbraní a vybavenia pre Ľudovú oslobodzovaciu armádu“ a má „dlhú históriu spolupráce“ s čínskou „štátnou bezpečnostnou administratívou“.

Pfizer sa vo výročnej správe vyjadril nasledovne:

Používame platformu Alipay, ktorá má v Číne viac ako 700 miliónov aktívnych používateľov, aby sme poskytli veľmi potrebné vzdelanie o chorobách a očkovaní. Okrem toho, s cieľom pomôcť Číne dosiahnuť jej ambiciózne ciele do roku 2030 znížiť detskú úmrtnosť, skúmame využitie platformy pre mobilné platby na zlepšenie pohodlia v čínskych očkovacích centrách, ako aj možnosti platieb na splátky, ktoré môžu znížiť finančnú záťaž pre rodiny s nízkymi príjmami.

The New York Times sa k spolupráci vyjadril (bavíme sa o období roku 2018):

„Po tom, čo používatelia vyplnia formulár na Alipay s osobnými údajmi, softvér vygeneruje QR kód v jednej z troch farieb. Zelený kód umožňuje jeho držiteľovi neobmedzený pohyb. Osoba so žltým kódom môže byť požiadaná, aby zostala doma sedem dní. Červená znamená dvojtýždňovú karanténu.

V Hangzhou je takmer nemožné zaobísť sa bez toho, aby ste ukázali svoj kód Alipay. Bannery v štýle propagandy pripomínajú všetkým pravidlá: „Zelený kód, cestuj slobodne. Červená alebo žltá, okamžite sa ohláste.“

Spol. Alibaba bola nedávno potrestaná Komunistickou stranou za to, že nedodržala zákony vyžadujúce, aby spoločnosť uprednostňovala záujmy režimu pred svojou povinnosťou hlásiť svetu kritické zraniteľné miesta v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Väčšina z nás počula o „vakcinačných pasoch“ až pri „pandémii“, keď rôzne vlády začali zdôrazňovať požiadavku „očkovacích pasov“ na cestovanie do iných krajín alebo ako podmienku prístupu k využívaniu služieb.

Bol vojensko-priemyselný komplex nahradený farmaceutickým? Cui bono? Začínate chápať naoko nezmyselný a nepochopiteľný boj Trumpa prostredníctvom zvýšenia sadzieb cla na čínsky dovoz? Len tak ďalej a rok tigra sa bude niesť v znamení stúpania cien drahých kovov a fotovoltiky. A to až kým väčšina túto tragikomédiu neprekukne.

A po tretie: DARPA (bez toho, aby sme sa na tom dohodli) potvrdila naše obavy a zistenia ohľadne gain of function (link TU)

Autor: JUDr. Peter Weis – advokát

Zdroj: Advokátska kancelária Weis & Partners

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: