Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Vakcinácie zvyšujú úmrtnosť aj infekčnosť!

Autorom článku je francúzsky lekár Dr. Gérard Delépine, pôvodne uverejnené na GlobalResearch, následne na HealthImpactNews . Jeho tvrdenie je v každom jednom prípade založené čiste na štatistických údajoch a z nich vyplývajúcich grafoch, ktoré sú jednoznačné. Grafy si treba pozrieť na tom odkaze na HeanthImpactNews.

Týmto odkazom teda pridávam – podľa oficiálnych riaditeľov „pandémie“ – ďalší „hoax“ k mojej zbierke. Ako som uviedol aj v predošlom blogu, vakcíny „proti COVIDu“ podľa štatistiky nasledujúcej za nasadením vakcinácie v jednotlivých krajinách úplne jednoznačne spôsobili

  • rast počtu úmrtí na COVID
  • rast počtu nakazených COVIDom

Úvodný text píše:

Pred dvoma mesiacmi sme sa pokúšali varovať ľudí ohľadne paradoxných výsledkov vakcín proti COVID-19 publikovaním kriviek grafov pred- a post- vakcinačnej úmrtnosti pre Izrael a Veľkú Britániu[1] , ktoré už ukázali, že za týmito vakcináciami nasledovali „podstatné zvýšenia zamorenia a úmrtnosti, ktoré trvali 6-8 týždňov po začiatku vakcinácie [2] 

Od toho obdobia sa vakcinačné kampane rozšírili po celom svete, dokonca aj do krajín, v ktorých sa COVID nenachádzal. A všade za nimi nasledovalo dramatické zvýšenie počtu nakazení a úmrtnosti po niekoľko týždňov alebo mesiacov. [3]

Koľko úmrtí a ťažkých nešťastí potrebujú tie výkonné zložky (executives), WHO, zdravotné agentúry FDA a EMA okrem iných, aby si pozreli dokázané výslekdy tejto  experimentálnej pseudo-vakcinácie v reálnom svete a odvodili si z nej výsledky? A následne samozrejme aj dôsledky?

Nasledujú grafikou podopreté prípady nasadenia vakcinácie v rôznych krajinách sveta, ktorých pôvodným zdrojom je – predstavte si – WHO! (treba si otovriť v druhom okne ten originálny článok) Prakticky vo všetkých prípadoch bola vakcinácia nasadená v čase kedy nastalo zlepšenie situácie – pokles počtov infikovaných, naozaj v mnohých prípadoch. Ale v mnohých ďalšch prípadoch krajiny pred spustením vakcinácie žiaden za zmienku stojaci výskyt COVIDu nemali – a vakcináciou ho naštartovali, napr. Mongolsko, Kambodža, úplne katastrofický je Gibraltar, …

Ako špeciálny prípad sa uvádzajú Británia a Izrael. V Izraeli pri vakcinácii „zožali“ (harvest) 1400 ľudí v Januári a 949 vo Februári, čo v sume zodpovedá všetkým úmrtiam na COVID za predošlý rok – 2020 – bez vakcinácie. Tým sa znížil počet ľudí v „segmente“ – vekovom- na ktorý útočil, ale následne sa zmutoval a prešiel na ďalšie segmenty populácie. V Novembri 2020 sa zistil koronavírus u 400 detí vo veku pod 2 roky. Vo Februári 2021 sa počet zvýšil na 5800.

Myslím, že si hlavne treba pozrieť tie grafy, ich výpovedná hodnota je dostatočná, komentáre nie sú potrebné. Uzávery – akému skutočnému cieľu slúžia tie vakcíny – si už urobí každý sám. Grafy sú dobré nástroje. Keď mi CDC a EMA nedodávajú nové údaje, musím hľadať iné zdroje – tento bol naozaj dobrý.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: