K porozumeniu Čelovekom

Vakcínová (dez)informačná vojna

Takže, dobré správy ľudia! Zdá sa, že Divízia Genetických Modifikácií GloboCap-u (Globálneho Kapitalizmu) prišla so zázračnou vakcínou proti Covidu! 

Je to absolútne bezpečná, ne-experimentálna, messenger-RNA vakcína, ktorá učí vaše bunky vyrábať proteín, ktorý naštartuje imúnnu reakciu, presne ako imúnna reakcia váško tela, len lepšiu, pretože je vyrobená korporáciami!

OK, technicky nebola odsúhlasená na použitie — ten proces normálne trvá niekoľko rokov — takže ja odhadujem že je mierne “experimentálna” ale US Food and Drug Administration a Európska Lieková Agentúra vydali “Emergency Use Authorizations – Autorizáciu pre núdzové nasadenie,” a bola “rozsiahle testovaná na bezpečnosť a účinnosť – tested extensively for safety and effectiveness,” podľa anonymných „kontrolórov faktov“ Facebooku, takže sa nemáme vôbec čoho obávať. 

Táto ne-experimentálna experimentálna vakcína je skutočným historickým vývojovým produktom, pretože okrem záchrany sveta pred vírusom, ktorý spôsobuje slabé až mierne príznaky ako chrípka (flu-like symptoms) (alebo, oveľa častejšie, vôbec žiadne príznaky) a z tých viac ako 25% prežije, možnosti pre budúce aplikácie technológie messenger-RNA, a genetickej modifikácie na ľuďoch všeobecne, sú skutočne neohraničené v tomto okamihu.

Predstavte si všetky choroby, ktoré môžeme vyliečiť, a všetky tie genetické “chyby” ktoré môžeme opraviť, teraz keď vieme preprogramovať ľudské gény (people’s genes) aby robili čo si len spomenieme … rakovina, choroby srdca, demencia, selepota, ani nespomínam obyčajné prechladnutie!

Mohl by sme dokonca vyliečiť psychiatrické poruchy, ako „antisociálna osobnostná porucha (personality disorder)“, “vzdorovitá opozičnícka porucha,” a ďalšie “poruchy chovania sa” a “osobnostné poruchy”.

Kto vie? O ďalších sto rokov budeme pravdepodobne schopní geneticky vyčistiť ľudskú rasu od celé stroročia starých pohrôm, ako rasizmus, sexizmus, anti-Semitizmus, homofóbia, transfóbia, atď, preprogramovaním u každého porušených génov (alleles), alebo implantovaním nejakých nanotechnologických neurosynaptických čipov do našich mozgov.

Jediná vec čo nám stojí v ceste je totálne iracionálny odpor ľudí, ktorí nechcú nechať korporácie aby prepracovali (redesign) ľudský organizmus, ktorý, je jasné, bol dosť slabo navrhnutý, a teda je zraniteľný voči všetkým tým hrozným chorobám, a emočným poruchám, a poruchám chovania. 

Ale nejako sa predbieham. 

Dôležitá vec momentálne je poraziť túto obyčajnú chrípke podobnú zhubnú nákazu, ktorá nemá žiaden významný dopad na úmrtnosť prepočítanú k veku, a profil úmrtnosti, ktorý je viac-menej identický s normálnym profilom mortality, ale ktorý napriek tomu nedal globálnej korporátokracii žiadnu inú možnosť ako “uzatvoriť – lock down” celú planétu, uvrhnúť milióny do zúfalej biedy, nariadiť všetkým aby nosili medicky vyzerajúce masky, vypustiť z reťaze oddiely najatých pakov aby prepadávali ľudské bydliská, a všeobecne transformovať spoločnosť na  patologizovano-totalitnú nočnú moru.

A, samozrejme, jediným spôsobom ako to urobiť (napr. zachrániť ľudstvo pred vírusom ako chrípka) je nátlakom vakcinovať každú jednu ľudskú bytosť na planéte Zem!

OK, pravdepodobne si myslíte, že to celkom  nedáva zmysel, táto križiacka výprava na vakciníciu celého biologického druhu proti pomerne štandardnému respiračnému vírusu, ale len preto, že ešte stále myslíte kriticky. Naozaj musíte s tým kritickým myslením prestať. Ako práve New York Times zdôraznil: „critical thinking isn’t helping – kritické myslenie nepoomáha.”

V skutočnosti by to mohlo byť symptomatickým prejavom jednej z tých  “porúch – disorders” ktoré som spomínal vyššie.

Kritické myslenie vedie k “vakcínovému váhaniu – vaccine hesitancy,” ktoré je dôvodom, prečo korporácie pracujú s vládami aby okamžite cenzurovali každý a všetky „obsahy“, ktoré sa odchyľujú od oficiálnej COVID-19 historky, a zrušili „platformy“ autorom takého obasahu, alebo ich diskreditovali ako “anti-vax dezinformacionistov”.

Napríklad, Children’s Health Defense, ktorá reportovala o takzvaných “nepriaznivých udalostiach – adverse events” a úmrtiach v súvislosti s Covid vakcínami, napriek tomu, že podľa úradov (authorities), “s vakcínami nie sú žiadne bezpečnostné problémy” a “neexistuje žiadna súvislosť medzi vakcínami proti Covid-19 a tými čo zomreli potom ako ich dostali.”

V skutočnosti, podľa tých “kontrolórmi faktov – fact-checkers” v Reuters, tieto údajné   “správy o nepriaznivých udalostiach” “môžu obsahovať informácie, ktoré sú nekompletné, nepresné, náhodné, alebo neoveriteľné!”

Áno, čítate medzi riadkami správne.

Korporátne médiá to nemôžu naplacato povedať, ale zdá sa, že tí “anti-vax dezinformacionisti” čiste iba fabrikujú “nepriaznivé udalosti – adverse events”, a potom ich hackersky dávajú do databázy VAERS a ďalších takých systémov po celom svete.

A čo je horšie, nejako infiltrujú tieto falošné historky (made-up stories) do  mainstreamových médií so zámerom vlákať ľudí do “vakcinačného váhania – vaccine hesitancy” a zabrániť nám vakcinovať každého muža, ženu a dieťa vo fyzickom vesmíre, opakovane, na trvalej báze, a po taký čas, ako “medecínski experti” uznajú za nevyhnutné.

OK, uvedomujem si, že je nepríjemné stáť pred takýmito vecami (napr. globálne korporácie ako Facebook naznačujúce že títo ľudia klamú alebo zneužívajú náhle úmrtia svojich milovaných aby odradili ostatných od vakcinácie), zvlášť ak vy sa len snažíte poslúchať príkazy a opakovať oficiálnu propagandu … dokonca aj ten najfanatickejší Covidový Kultista pravdepodobne má nejaký zdrap ľudskej empatie zahrabaný hlboko v studenom malom srdci.

Ale sme v informačnej vojne, ľudia!

Alebo ste s Korporatokraciou, alebo proti nej! Nie je čas na precitlivelosť, alebo, nejako, verejne predvádzať nejaké súcitnosti. Čo si o vás pomyslia vaši kolegovia a priatelia?!

Nie, nahláste tých anti-vaxxerov úradom, vykričte to na nich v spoločenských médiách, vypnite si svoje schopnosti kritického myslenia, a postavte sa do radu na tú vakcináciu! Závisí od toho osud ľudstva!

A, ak budete mať šťastie, možno Vám GloboCap dokonca dá jedno z tých bezva  numerických tetovaní o Covid-vakcíne zadarmo!

V origináli ďalej nasledujú príklady úmrtí po vakcináciách (so zachovaním štýlu).

Preklad článku od C.J. Hopkins, https://off-guardian.org/2021/02/23/the-vaccine-disinformation-war/

autor: Ivan Hečko

zdroj: Slovanské Noviny

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. 

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia (Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: