K porozumeniu Čelovekom

Vakcínu alebo COVID? – skoro ako byť či nebyť?

Ospravedlňujem sa za zneužitie slávnej dilemy „to be or not to be“, ale možno sa to ukáže byť rovnako dôležité. Po celom svete máme ľudí – alebo skôr komplexné súkolia mafie – platenej oligarchami – ktorí si dali ten vírus vyrobiť, a vypustiť, a tie vakcíny vyrobiť a nasadiť. A máme dosť nedostatočné informácie ohľadne:

Aké nebezpečenstvo predstavuje dostať ten vírus?, a

Aké nebezpečenstvo predstavuje dostať tú vakcínu?

A – nie až tak mimo kontextu ako to vyzerá – informácie ohľadne ktorého z tých ohrození môžeme zistiť s väčšou spoľahlivosťou?

Musím samozrejme pripustiť, že nie som celkom objektívnou osobou na hľadanie uvedených odpovedí, ale urobím čo budem vedieť a navrhnem nejaké pohľady na vec a odpovede. Takže sa pokúsim o objektívne uvažovanie, čo môže samozrejme zlyhať – uvidíme ako to dopadne.

Takže, začnem najprv COVIDom. Verím, že nie sú pochybnosti o tom, že to nie je prirodzený vírus, ale vytvorený cielene, a teda – možno predpokladať – s nejakým zámerom (medzitým sú dokonca náznaky, že to ochorenie nespôsobuje vírus – zatiaľ totiž stále nebol izolovaný(!) – ale vadný proteín). Od začiatku epidémie bol všeobecný „bezprostedný názor“, že to – budeme to stále brať ako vírus – nejako uniklo z labáku, ktorý sa zaoberal vývojom „vírusov- biologických zbraní“. Všeobecný a čiastočne akceptovaný názor bol, že vírus sa vyvíjal vo WuHan, za spolupráce s labákom v Severnej Karolíne, a neskôr pravdepodobne tiež labákmi US Army vo Winnipegu a  Fort Detrick. Ale – z hľadiska definovaného vyššie – adresa toho vírusu nie je príliš dôležitá, lebo tu sa nepýtame „kto to bol“, a ani si s tým vírusom nebudeme dopisovať.

Takže, teraz k histórii tej vakcíny. Obávam sa, že toto bude oveľa ťažšie. Vývoj vírusu sa dal zistiť ľahko, použitím existujúcich dokumentov týkajúcich sa výstupov z  „výskumných prác“ a platieb za ne (vládou USA) počas toho jeho vývoja. Tie vakcíny – teoreticky – „mali byť“ vyvíjané v mnohých variantoch mnohými Pharma firmami. A – prekvapko – všetky Pharma firmy prišli na trh s prakticky rovnakou vakcínou, v rovnakom čase, a extrémne podozrivou rýchlosťou. To malo normálne spôsobiť šok (a kriminálne vyšetrovanie), keďže to vlastne prakticky dokazuje, že začali skôr ako vírus bol vypustený/unikol, a teda v takom prípade boli vírus a vakcíny vyvíjané prakticky paralelne. Avšak ani toto, v kontexte tej začiatočnej otázky – ktoré z toho je viac nebezpečné – nie je dôležité.

Takže, keďže máme za sebou “Úvod” – pomerne dlhý a vzbudzujúci podozrenia – môžeme začať porovnávať aké máme možnosti poradiť si s tým vírusom (resp. ochorením) a s tou vakcínou.

Vírus poznáme o niečo dlhšie, niektorí možno už majú doma zopár skrotených (teda ak existuje). Vieme, že naň zaberajú niektoré antivirotiká, konkrétne dnes pomerne populárny Ivermectin, plus ďalšie medikamenty, ako je to popísané na web stránkach FLCCC, alebo BIRD. Väčšina úmrtí po infikovaní sa COVIDom nastala v prípadoch keď toto liečenie nebolo nasadené. S výnimkou u ľudí ktorí sú príliš starí, alebo trpia nejakými inými zdravotnými problémami, toto liečenie by malo byť po nakazení sa COVIDom úspešné, keď je nasadené v správnom čase. V niektorých krajinách nastali masové úmrtia na COVID vtedy, keď toto liečenie nebolo nasadené, doknca v niektorých – viacerých – prípadoch zakázané.

Tak teraz prechádzame ku vakcínam – budeme ich jednoducho všetky volať vakcíny, keďže sú – akýmsi zázrakom – všetky skoro totožné, konkurencia v tomto sektore, zdá sa, kdesi zmizla, ale toto, opäť, nie je vec ktorú tu riešime. Po určitom čase ich nasadzovania, a skúmania ich účinkov a potom aj následkov, sa zistilo, na základe výskumnej práce dvoch  prominentných doktorov – Dr. Hoffe, Britská Kolumbia – Kanada, a Prof. Bhakdi, Nemecko, nasledujúce: Podľa článkov od pána menom Dr. Hoffe, jeho výskum ukázal, že 62% jeho pacientov – z tých čo dostali injekciu vakcíny proti COVIDu – trpia na krvné zrazeniny (napr. tu, datované 22. Júl http://www.austintexas.gov/edims/document.cfm?id=364941 ).

Obaja vyššie uvedení špecialisti hovoria, že tie „mikro“ krvné zrazeniny môžu postupne – in time – zabiť tých ktorí ich dostanú:

“V skutočnosti, všetky z tých častých vedľajších účinkov tej injekcie, ktoré predstavujú bolesti hlavy, zvracanie, závrate, vyčerpanosť, môžu byť príznakmi mozgovej trombózy na kapilárnej úrovni. Chcem povedať…doslova by ste mohli mať tisícky a tisícky maličkých, maličkých malých bodiek vo vašom mozgu, ktoré sa neukážu na snímkovaní, ale spôsobia vám presne tie symptómy”, vyhlásil Hoffe. Doktor tiež detailne popísal, ako šesť z jeho vakcinovaných pacientov všetci trpeli na “zníženú toleranciu námahy – reduced effort tolerance,” čo znamená, že sa rýchlejšie unavia pri vykonávaní normálnych každodenných aktivít. “Takže ja si myslím, že títo ľudia mali zablokované tisícky a tisícky kapilár v pľúcach, u tých šiestich ľudí. Takže si myslím, že títo ľudia teraz majú permanentne poškodené pľúca, pretože…viete, to spôsobuje, prečo sa zadýchavajú,” referoval Dr. Hoffe. Hoffe hovorí, že poškodené cievy a poškodené tkanivo pľúc predstavujú veľký problém, ktorý bude viesť ku “pulmonary artery hypertension,” alebo vysokému krvnému tlaku v pľúcach, a úmrtiu v priebehu troch rokov, následkom zvýšenej vaskulárnej rezistencie (cievneho odporu). “Ten problém je: nakoľko tie cievy sú teraz permanentne poškodené v pľúcach takej osoby, keď srdce sa pokúša pumpovať krv cez všetky tie poškodené cievy, je tu zvýšený odpor pri pokuse pumpovať cez tie pľúca krv.”

Takže, zvážme, ktorá z tých dvoch možností je nebezpečnejšia. Zatiaľčo vieme ako sa dá liečiť COVID, hoci môže byť pre mnohých smrteľný, v závislosti na mnohých faktoroch, doteraz žiaden výrobca vakcín oficiálne neinformoval o následkoch ich vakcín, ktoré dokázali výsledky tohto výskumu. A, ako Dr. Hoffe jasne vyhlásil, v súčasnosti nie sme schopní nič urobiť s tými vyššie popísanými krvnými zrazeninami.

Takže, ak to všetko zosumarizujeme – víťaz je – bez akejkoľvek pochybnosti, ak sa necháme naďalej vakcinovať – tie pharma firmy. V súčasnosti neexistuje žiaden spôsob ako odstrániť tie krvné zrazeniny, kaď ich niekto dostane. A – celkom jasne – všetky vlády nás tlačia do vakcinácie. Čo ďalej indikuje, že všetky naše vlády participujú na pokuse o zníženie počtu ľudí na Zemi. A – nástrojom sa zdá byť vakcína a nie ten Corona vírus, Corona je len na zastrašenie a tlačenie nás k vakcinácii. Len by som pripomenul – Európa nie je preľudnená, a Stredná Európa už vôbec nie, pokiaľ niekto na tom cielene nebude pracovať a my to dovolíme.

To jasne naznačuje, že to maximálne ohrozenie pre ľudskú rasu sú tie vakcíny. Keď sa raz necháte vakcinovať, už neviete nič urobiť, neviete ovplyvniť čo sa udeje vo vašom tele. Dali ste si pichnúť do tela vadný proteín a cudziu mRNA, čo je messenger RNA, ktorá môže vášmu organizmu dať príkazy – na úrovni, na ktorej to zakazuje Oviedska Konvencia. Americké príslovie to popisuje “you are up the creek without a paddle” – ste v loďke na potoku a nemáte pádlo. Teda nemôžete vlastne nijako ovplyvniť, čo sa v tomto smere s vami bude diať, dali ste to pádlo do ruky nejakému produktu pharma firmy.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: