Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Vážená pani prezidentka, vláda porušuje zákon

Naša vláda v poslednom čase opakovane porušuje zákony SR. Píšem Vám preto, že sa práve chystá to urobiť znova, a to zavedením diskriminačných opatrení proti tej časti občanov, ktorí dodržujú zákony.

Takže k veci:

  1. „Vakcíny“, do ktorých náš naša vláda tlačí „segregačnými opatreniami“, sú vakcíny ktoré sú v rozpore s medzinárodným zákonom zvaným „Oviedska Konvencia“, plným menom „Konvencia o Ľudských Právach a Biomedecíne“. Konvencia zakazuje zasahovať do tejto časti – hĺbky – ľudského organizmu. Bola ratifikovaná roku 1999 a EÚ ju dokonca zaradila medzi najzákladnejšie ľudské práva. Táto Konvencia nebola nikdy zrušená, takže stále platí. Vakcíny, do ktorých nás tlačí vláda, sú porušením tejto konvencie. To znamená, že naša vláda ma diskriminuje za účelom, aby som im dovolil porušiť tento zákon vo vzťahu na moju osobu. Na to nemajú právo, a tým vláda „akosi dvojstupňovo“ porušuje zákon, pretože Oviedsku Konvenciu zatiaľ nikto nezrušil.
  2. Všetky vakcíny sa pred nasadením musia predpísaný čas testovať. Pri bežných vakcínach je čas testovania okolo 6-7 rokov. Vakcína úplne nového typu, zasahujúca do oblasti môjho tela chránenej Oviedskou konvenciou, sa musí testovať minimálne dvakrát tak dlho. Teda minimálne 12 rokov. To však zároveň znamená, že v súčasnosti prebiehajúce vakcinovanie v režime „EUA“ – Emergency Use Authorisation – Autorizácia pre núdzové použitie“ – je vlastne fázou testovania tej vakcíny. A ľudia ktorých naša vláda dotlačila do vakcinácie, sú pokusné králiky. Ale toto je obslúžené ďalším nadnárodným zákonom, nazvaným Norimberský Kódex, ktorý zakazuje pokusy na ľuďoch.

A teraz aj pre ostatných čitateľov a ako „dodatok“ aj k predchádzajúcim článkom, ako akúsi ilustráciu. V ďalšom nejde v žiadnom prípade o následky COVIDu, ale výlučne o následky vakcinácie.

Databáza EMA, t.j. Európskej Únie: Následky vakcinácie v EÚ: 18928 úmrtí, 1 823 219 poškodení, z toho cca polovica vážnych, k 17. Júlu 2021

Na základe informácie vyžiadanej cez Freedom of Information: V rámci 28 dní po obdržaní „vakcíny“ proti COVIDu, zomrelo v Škótsku 5522 ľudí.

Podľa „interview lekára menom Dr. David Martin, pánom menom Stew Peters“ databáza US štátnej ustanovizne CDC – VAERS – neuvádzala správne počty úmrtí po vakcínach, a správny údaj je podľa prísažného vyhlásenia „insidera“ CDC už 45 000 (t.j. viac ako dvojnásobok) a Dr. Martin pripravuje žalobu (zrejme proti štátu). Bude požadovať, aby ju oficiálne podala hovorkyňa Kongresu pani Nancy Pelosi.

Zdroj údajov o následkoch vakcinácií je na HealthImpactNews

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: