Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Vedomý Človek

Vedomý Človek. Také moderné pomenovania seba samého, alebo niekoho vo svojom okolí… ktoré má odkazovať na akúsi vyššiu úroveň Vnímania a Bytia. Lenže Vedomý Človek nie je pomenovanie.

Vedomý Človek je stav. Stav vnemu a mysle Človeka.
Hovoriť o tom a Žiť Vedome, je rozdiel. Niekedy nie veľký, niekedy obrovský. U každého z nás. Aj u toho, kto sa za Vedomého vyhlasuje, alebo sa tak cíti. Okamih Pravdy príde vo chvíli, keď sa stane ČOKOĽVEK, čo vám uberie pocit šťastia. V tej chvíli si treba uVEDOMIŤ Vyššie Princípy, ktoré a pre ktoré má Zmysel myslieť vlastnou Mysľou a znova dať všetko do Harmónie.

Vaša Myseľ je Nástroj. Dá sa využívať rôznymi spôsobmi. Mnohí ho používajú spôsobom podobným práci „za pásom“. Niečo ako pásová výroba. Viem, čo mám urobiť a keď ten okamih príde, tak to aj urobím. Aby som nevybočoval, aby ma „neprepustili“ (neposudzovali…)

Ten skutočný zmysel Mysle je Tvorenie. Vymyslite si čokoľvek, čo vás urobí šťastnými tak, aby to nebránilo v šťastí iným. Vytvorte si ten Obraz… vymodelujte ho Mysľou… v Mysli… a ŽITE a KONAJTE tak, aby sa to Naplnilo. Jedno-Ducho Tvorte. V jednom Duchu s tým, čo je Zmyslom vášho života.

Lebo ZMYSLOM ŽIVOTA JE DAŤ ZMYSEL ŽIVOTU.

S Láskou Milan

žijeme vedome?

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: