K porozumeniu Čelovekom

VEĽMI HLBOKÁ TVORIVÁ MODLITBA

Ďakujem svojmu RODu a RODičom, že mi dali život, že mi venovali svoj čas, zdravie a silu. Ďakujem svojim RODičom za starostlivosť, …

Ďakujem svojmu RODu a RODičom, že mi dali život, že mi venovali svoj čas, zdravie a silu. Ďakujem svojim RODičom za starostlivosť, náklonnosť, pozornosť, vzdelanie, rozhľad, trpezlivosť a odpustenie.

Ďakujem svojmu RODu, že mi dal miesto a príležitosť byť v ňom zakomponovaný. Ďakujem svojim Predkom, za programy tohto života, na svoj život mám všetko a to mi stačí. Všetko ostatné, čo tvorím, tvorím s Božou pomocou.

Otec ROD Najvyšší, ruším programy ničoty a chudoby, ktoré sa hromadili v mojej RODine a ktoré som vytvoril v tomto i v minulých životoch. Modlím sa teraz za transformáciu týchto programov na energiu hojnosti a bohatstva pre prosperitu môjho RODu.

Otec ROD Najvyšší, ruším Tvojou mocou a milosťou všetky moje negatívne skúsenosti, negatívne skúsenosti mojich Predkov a ľudí, ktorí sú mi v živote blízki, a ich následky. Svoje energie energiou lásky a tvorenia napĺňam svojimi myšlienkami a činmi.

Otec ROD Najvyšší, odstraňujem zo žien svojho RODu programy ničenia lásky, obmedzenia, boja o moc, ničenia mužského princípu. Odstranujem programy od mužov z rodiny zamerané na ničenie lásky, ženského princípu. Napĺňam svoj život a život všetkých mužov a žien svojej Rodiny a RODu láskou a harmóniou.

Modlím sa, Otec ROD Najvyšší, aby moje činy a činy mojich potomkov obnovili harmonické vzťahy medzi mužmi a ženami môjho RODu. Modlím sa, aby všetci predstavitelia mali dobré zdravie, stali sa úspešnými, spoločenskými, veselými ľuďmi a nasledovali Tvoju vôľu vo všetkých sférach života.

Ruším negatívne programy opakovania osudov mojich RODičov a Predkov. Modlím sa, aby všetci ľudia na Matičke Zemi žili spravodlivo a v duchu.

Uvoľňované energie smerujem k očisteniu mojej karmy, karmy môjho RODu, k rozšíreniu vedomia a k Dobru okolitého sveta.

s ľúbosťou Diana Lyubava Slovienska

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: