K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Ako hygienička s asistenciou polície buzerovala majiteľa bistra a vyhadzovala z neho nezaočkovaných zdravých ľudí v mene segregácie, apartheidu a totalitných covid-nariadení

“Vyhadzujete mojich zákazníkov z mojej reštaurácie!” reagoval podnikateľ na šokujúce totalitné paraktiky šikanujúce neočkovaných zákazníkov a obmedzovanie slobody podnikania zaručeného zákonom a garantovaného Ústavou SR.

Prvé dva dni lockdownu pre nezaočkovaných. Reštaurácia v Trnave, obed a pri ňom sedí rodina s dieťaťom. Taká normálna situácia, kým nepríde polícia. Situácia, ktorú na svoju sociálnu sieť zavesilii chlapi z Hollywood Burger. Tí už dlhší čas bojujú za slobodné podnikanie.

Vyhadzujete mi zákazníkov?!

Pýta sa zrejme majiteľ podniku prekvapene a znepokojený sa uisťuje“Vyhadzujete mojich zákazníkov z mojej reštaurácie!” Na to ho zrejme policajtka vyzýva, aby tu zo seba nerobil spravodlivého, čo podnikateľa samozrejme nepoteší:“Akého spravodlivého, veď vy chcete, aby sme od ľudí…” hygienička sa oháňa legislatívou, na čo jej podnikateľ oznámi, za čo stojí “jej” legislatíva.

Vyhnať rodinu s dieťaťom

aby sa naobedovali niekde vonku, keď je tam možno 5°C? “Ja vás chápem, že je to vaša robota, ale tak vy nás nechajte robiť tú našu!” Žiada podnikateľ “ruku zákona”. 

Viac vo videu:

K incidentu sa vyjadril aj M. Heredoš z hnutia Republika (uvádzame bez akýchkoľvek úprav):

Vyjadrujeme plnú podporu z VOĽNÁ ZÓNA podniku v Trnave, nášho priateľa Ivana – HOLLYWOOD BUGRER. Takto sa vyhadzujú v predvečer LOCKDOWNU hostia od stola a od večere !!! Nekonečná hanba tohto fašistického systému !!!! Ľudia, pamätajte kto to robí a kto nám vládne !!! Hnus a odpad !!!  Boj srdciarov majiteľov a VOĽNÁ ZÓNA, ktorú som založil v júli 2021 otvorili občanom oči, kde žijeme !!! LIKE a podpora pre Ivana TU

Keď aj rodičia teoreticky majú covid passy,

čo majú povedať dieťaťu – vieš čo, drobec? My sa ideme najesť do reštiky a ty tu v aute, alebo niekde v parku na lavičke na nás počkáš? Prípadne si nechať nabaliť smažák a hranolky do plastových krabičiek a zjesť to niekde v parku na lavičke, ako sú to nútení robiť ľudia bez domova? Vážení, nemal by sa tu už niekto konečne spamätať? Veď toto, čo robíme rodinám s deťmi, čo robíme ľuďom nie je normálne! 

Čo sme to za spoločnosť?!?

Či sú to kmene z Amazonského pralesa, z africkej Sahary, obyvatelia Tokia, Moskvy či akejkoľvek dediny v civilizovanom svete, svoje deti chráni! Naša spoločnosť cez ne trestá ich rodičov? Tých, čo štátu platia dane? Ten štát si takto váži svojich budúcich daňovníkov? Desím sa toho, čo na nich budeme “v mene akéhosi imaginárneho dobra” budeme páchať v štvrtej, piatej vlne. Na tú šiestu asi ani nemám odvahu myslieť.

Autor: Eka Balašková

Zdroj: hlavnydennik.sk

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: