K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Bukovský vyzval Hegera, aby odovzdal moc do rúk prezidentky, ktorá by mala vymenovať úradnícku vládu: Mám obavy, že ak sa nepodarí deštruktívne pôsobenie čím skôr zastaviť, v našej spoločnosti môže vypuknúť otvorené fyzické násilie

Známy dietológ Igor Bukovský, ktorý od začiatku pandémie kritizuje vládu a konzílium odborníkov kvôli prijatým opatreniam a celkovému nezvládnutiu situácie, najnovšie prišiel s možným politickým riešením pre súčasnú vládu, ktorej nedôveruje značná časť populácie.

Igor Bukovský, lekár

Dr. Igor Bukovský zverejnil video, v ktorom sa prihovára predsedovi vlády SR Eduardovi Hegerovi (OĽaNO) a v prvom rade mu vyčíta, že tlačí na ľudí, aby sa dali zaočkovať proti ochoreniu covid-19. Podľa neho premiér “používa vyhrážky”, že na základe nízkej zaočkovanosti budú jednotlivé okresy preradené to tzv. čiernej farby.

“Podľa môjho názoru, takzvaný covid semafor nie je založený na serióznych vedeckých faktoch, ale na subjektívnych názoroch a vymyslených kritériách a to z údajov, ktoré sú veľmi nepresné a veľmi neprehľadné.

Heger ako šéf vládneho kabinetu podľa Dr. Bukovského nezvládol nie len riadenie zdravotnej krízy, ale celú spoločnosť uvrhol do “právneho a emocionálneho chaosu”. Bukovský hovorí aj o ekonomickej kríze a všeobecnom rozvrate, aký si ľudia nepamätajú. “To, čo sa pod vašim deje, nie je očista Slovenska, ale jeho rozvrat. Mám vážne obavy, že ak sa nepodarí toto deštruktívne pôsobenie čím skôr zastaviť, v našej spoločnosti môže vypuknúť otvorené fyzické násilie. Tomu treba za každú cenu zabrániť,” myslí si lekár.

Igor Bukovský preto prichádza s návrhom, na ktorý je podľa neho práve teraz najvyšší čas. “Aby ste ako vláda odovzdali politickú a výkonnú moc, ktorú ste nevyužili a zneužili, do rúk prezidentky Slovenskej republiky a aby tá bezodkladne vymenovala vládu odborníkov,” odkázal premiérovi Hegerovi.

hlavné správy

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: