K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Dr. Bukovský o systematickej snahe rozložiť a zničiť hodnotový systém a morálku človeka použitím psychického alebo fyzického týrania s cieľom dosiahnuť radikálnu zmenu jeho myslenia a konania

MUDr. Igor Bukovský, PhD. vo svojom videoblogu poukazuje na fakt, že Covid-byro, jeho lokaji a mediálny spiklenci zredukovali život spoločnosti na jediný problém v podobe Covid-19.

Známy slovenský lekár Dr. Igor Bukovský poukazuje na spoločenský konflikt, ktorý vyvoláva šialenstvo v podobe agresívnej vakcinačnej propagandy. Vo svojom videu tiež hovorí o pokrivených dátach, byrokratických chybách a patokratických zámeroch.

Pripomína, že koronavírus vznikol ľudskou manipuláciou v laboratóriu posilňovaním jeho virulencie, aby sa stal nebezpečnejším. V tejto súvislosti poukazuje na emailovú komunikáciu hlavného zdravotníckeho poradcu Bieleho domu a šéfa Národného zdravotníckeho inštitútu (NIH) Dr. Anthonyho Fauciho a jeho priznanie, že manipulácia s koronavírusom je síce riziková, ale že to riziko stojí za to. Dodáva, že na základe protizákonnosti podobných experimentov na území USA sa Dr. Fauci rozhodol obísť americkú legislatívu a tieto pokusy s manipulovaním koronavírusov uskutočniť na pôde iného štátu, keď podpísal granty pre laboratórium v čínskom Wuhane.

Dr. Bukovský hovorí aj o Mencitíde – systematickej snahe rozložiť systematická snaha rozložiť a zničiť hodnotový systém a morálku človeka použitím psychického alebo fyzického týrania alebo drog s cieľom dosiahnuť radikálnu zmenu jeho myslenia a konania (Dr. Joost Meerloo v knihe Znásilnenie mysle)

“Neustály Strach a spoločenské napätie sú historicky najznámejšími nástrojmi na vyvolanie spoločenskej menticídy. Ľudia, ktorí podľahli vymývaniu mozgov a menticíde žijú ako v tranze, opakujúc slová, frázy a heslá, ktoré do nich nahral niekto iný.”

Viac vo videu:

Zdroj: YouTube Dr. Igor Bukovský – AKV / InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: