K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Harabin označil Lengvarského za hovädo a vyjadril potrebu zavedenia trestu smrti za genocídu národa

Bývalý minister spravodlivosti Štefan Harabin poukázal na Norimberské procesy a upozornil, že aj po druhej svetovej vojne, keď sa rôzni vedci a lekári vyhovárali na to, že len poslúchali pokyny, aj tak boli braní na zodpovednosť. 

Štefan Harabin sa v relácii Infovojna vyjadril k závažnej téme. „Vzhľadom na to, čo toto hovädo, Lengvarský, robí, treba sa do budúcnosti vážne zaoberať, že sa zavedie trest smrti za takéto genocídne konanie, ktoré tu predvádza tento Pinochet. Myslím si, že teraz je opodstatnené povaliť retroaktivitu a zaviesť trest smrti za genocídu národa,“povedal.

Žilinka podľa Harabina katastrofálne zlyháva

Generálny prokurátor Žilinka by mal podľa Harabina konať, pretože dôkazov o apartheide a nátlaku na občanov v súvislosti s nezákonnými pandemickými opatreniami je mnoho. Povinné rúška pre deti aj dospelých, nátlak na očkovanie, atď. „Kde je trestné oznámenie na Mikasa za zneužitie právomoci verejného činiteľa?“ pýta sa bývalý minister spravodlivosti v Infovojne.

Štefan Harabin spomína prípady, kedy mu ľudia písali, že od nich napríklad pred operáciou vyžadovali negatívny covid test. Bývalý sudca upozorňuje, že v takom prípade ide o trestnú činnosť lekárov a treba na nich podať trestné oznámenie. Harabin sa v tejto súvislosti pustil opäť aj do Maroša Žilinku a pýta sa, či o tejto trestnej činnosti nevie. Podľa bývalého kandidáta na prezidenta je nehoráznosťou, že Žilinka sám od seba už dávno nekoná.

Harabin pripomína Norimberské procesy

Následne prechádza bývalý predseda Najvyššieho súdu k ešte vážnejšej téme. V reakcii na očkovanie detí na Slovensku by sa podľa neho mal obnoviť trest smrti. Harabin pripomína norimberské procesy. Pripomína aj to, že aj tam sa všetci vyhovárali, že len plnili pokyny vlády. Harabin upozorňuje, že systém retroaktivity sa aj vtedy aj tak prelomil, pokiaľ išlo o trestnoprávnu zodpovednosť.

„Vzhľadom na to, čo toto hovädo, Lengvarský, robí, treba sa do budúcnosti vážne zaoberať, že sa zavedie trest smrti za takéto genocídne konanie, ktoré tu predvádza tento Pinochet,“ hovorí v Infovojne Harabin. Okrem toho si myslí, že keď už raz na Slovensku neoprávnene povalili systém retroaktivity (pri amnestiách – kvôli jednej osobe), „tak myslím si, že teraz je opodstatnené povaliť retroaktivitu a zaviesť trest smrti za genocídu národa,“ hovorí bez okolkov.

Bývalý minister spravodlivosti následne upozornil, že aj po druhej svetovej vojne, keď sa rôzni vedci a lekári vyhovárali na to, že len poslúchali pokyny, aj tak boli braní na zodpovednosť. „Kde inde chceme uvažovať o znovuzavedení trestu smrti, keď nie v tomto prípade?“ pýta sa Harabin. „Veď ide o likvidovanie nášho národa, našich občanov!“ hnevá sa bývalý minister.

Genocída aplikáciou experimentálnych roztokov

K linku so záznamom rozhovoru na Infovojne pripojil na sociálnej sieti štefan Harabin aj text: „Nemožno ponechať bez trestnoprávnej zodpovednosti Čaputovú, Matoviča, Kollára, Hegera, Lengvarského, Mikasa a spol. Som presvedčený, že post-Covidová spoločnosť na Slovensku, pokiaľ bude jej ambíciou nástup práva a spravodlivosti, bude musieť zaviesť do Trestného zákona trest smrti aj retroaktívne na genocídne prípady ťažkých a smrteľných následkov spojených s vakcináciou experimentálnymi roztokmi.“

Viac vo videu:

Zdroj: hlavnydennik.sk / YouTube InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: