Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

VIDEO: Jaroslav Dušek o súčasnej situácii a sprievodnom znaku Plandémie: „Naše civilizace je vyžilá. Zažíváme porodní bolesti, rodí se nové lidstvo.“

Český filmový a divadelný herec Jaroslav Dušek o súčasnej civilizácii na našej planéte a kam ako ľudstvo smerujeme v rozhovore pre rádio Frekvence 1.

“Současnou situaci rád přirovnávám k porodním kontrakcím. Dochází k porodu, rodí se nový tvor a většinou to je doprovázeno těmi kontrakcemi a bolestmi. Porod není bezbolestný, není jen hladký, příjemný a krásný. Může tam být krev, může tam být zranění. Ale vede to k tomu, že se narodí nový tvor. A tady zřejmě dochází k tomu, že se rodí nové lidstvo nebo nová civilizace. Jak se zdá, starý způsob myšlení už je odumřelý, odchází. Neprokázal svoji životaschopnost, což se projevuje na různých úrovních neplodnosti. Zdá se, že naše civilizace už je vyžilá. A teď přichází ty porodní stahy, ať už je to pandemie, výbuchy sopek, hurikány nebo povodně, určité přírodní úkazy, které mohou v letošním roce zesilovat svoje působení, a toto všechno na nás působí často nevědomky. Myslím si, že jsou to kontrakce, které povedou ke zrození něčeho nového,” povedal v rozhovore s Ondřejem Kubalou Jaroslav Dušek. 

Celý rozhovor s Jaroslavom Duškom:

Zdroj: YouTube / frekvence1.cz

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: