K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Krčméry sa vrátil z úkrytu v zahraničí po protestoch ľudí a nahnevaných reakciách odporcov očkovania na jeho agresívnu vakcinačnú propagandu a opäť straší Slovákov úmrtiami

Epidemiológ a propagátor povinného očkovania profesor Vladimír Krčméry sa vrátil kvôli zhoršujúcej sa epidemiologickej situácii zo zahraničia. Chce vraj pomôcť svojim kolegom v boji proti „smrteľnému vírusu“.

Od výhražných komentárov to prešlo k reálnym vyhrážkach. Odporcovia očkovania či popierači covidu v lete zistili, kde bývajú epidemiológovia či iní odborníci a šli protestovať priamo pred ich domy. Jedným z nich bol aj Vladimír Krčméry, ktorý sa kvôli tomu rozhodol aj s rodinou odísť do zahraničia. Keď sa do toho pletie rodina, to podľa neho nie je fér.

Hlavnou témou rokovania krízového štábu boli práve množiace sa útoky na zdravotnícky personál, ale aj antivaxerské kampane. Polícia by mala mobilným jednotkám pomáhať. Rokovania sa zúčastnil aj Krčméry. Prečo sa vrátil? “Sľúbil som, že keď budeme mať viac ako 2000 prípadov, tak sa vrátim. Takže som tu. Dnes sme prekročili 2000, tak idem pomáhať kolegom,” povedal Krčméry.

Polícia sa snaží ľudí s kritickým pohľadom na oficiálny a korporatívny naratív ohľadne koronavírusu a agresívnej vakcinačnej propagandy zastrašiť a odradiť od prejavovania nespokojnosti so segregáciou tým, že vraj bude aktívnejšie poskytovať súčinnosť nemocniciam a mobilným očkovacím tímom, aby zabezpečila vyššiu ochranu pred verbálnymi, ale i fyzickými vyhrážkami zo strany odporcov očkovania. Po stredajšom rokovaní ústredného krízového štábu to povedal minister vnútra Roman Mikulec. 

Očkovanie sa na Slovensku stalo mimoriadne kontroverznou témou. Korporátne médiá a vládna propaganda označuje ľudí s opačným názorom na súčasný spôsob riešenie ohľadne mediálnej Plandémie pojmom antivaxeri, ktorí od leta začali ostrejšie prejavovať svoj odpor a od výhražných komentárov sa vraj dostali k reálnym vyhrážkam. Poukazujú pri tom na to, že pred domami lekárov sa konali viaceré protesty a rovnako zorganizovali aj protesty pred očkovacími centrami. Infektológ Vladimír Krčméry sa preto rozhodol pre rázny krok a odišiel do zahraničia. 

“Z bezpečnostných dôvodov sa zdržujem v zahraničí a na Slovensko chodím len v nevyhnutných prípadoch,” povedal pred časom Krčméry. Protestujúci boli aj pred domom Eleny Prokopovej či Pavla Jarčušku. Vyhrážkam pravidelne čelí aj hlavný hygienik Ján Mikas, ale aj ďalší jeho kolegovia a regionálni hygienici. 

Ako sme spomenuli na začiatku, vrátil sa kvôli zhoršujúcej sa epidemiologickej situácii. Chce pomôcť svojim kolegom. Krčméry uviedol, že na vyhrážky a útoky bol zvyknutý. “Na Haiti na nás strieľali každý druhý deň, takže človek je zvyknutý, ale zlé je to, keď sa to prenáša na príbuzných. To bolo nefér,” povedal. 

So stúpajúcou mortalitou budú podľa neho útoky klesať. “Kolege Mikas (hlavný hygienik SR, pozn. red.) mal veľmi ťažké chvíle, na druhej strane si myslím, že sa to postupne bude upokojovať,” povedal Krčméry s tým, že demonštrantov spred svojich domov pozvali aj na diskusiu. 

“Z tých 30 vždy prišli diskutovať na akademickú pôdu traja, štyria. Je tam časť, ktorá chce diskutovať, to nás teší,”povedal. Väčšina z protestujúcich sa bála alebo bola frustrovaná. “Len ide o to, aby do toho rodiny neplietli, to je nefér,”zopakoval. “Časom sa to upokojí, lôžka sa totiž budú plniť a my to nebudeme ani vnímať,” povedal. 

Počas rozhovoru s novinármi bol Krčméry úplne udýchaný v respirátora a neustále sa mu ťažko nadychovalo. V jeden moment to dokonca vyzeralo, že ide odpadnúť a novinári sa ho opýtali, či si nechce sadnúť. Krčméry však pokračoval ďalej.

Profesor by bol opatrný pri tom, či táto vlna pandémie skončí do Vianoc. Podľa neho môže trvať od troch do piatich mesiacov.

Slovensko je spolu s ďalšími vládami po celom svete priamo zaangažované v globálnej iniciatíve COVAX na distribúciu a propagáciu experimentálnych tekutín vydávaných za vakcíny proti ochoreniu Covid-19. Túto celosvetovú iniciatívu riadi nadácia GAVI (Aliancia pre vakcíny) založená americkým miliardárom a vakcinátorom Billom Gatesom, Koalícia pre inovácie v oblasti pripravenosti na epidémie (CEPI) a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).

Vlády po celom svete za aktívnej spolupráce so štátnymi a korporátnymi médiami sa priamo podieľajú na biznise farmaceutických firiem a agresívnej propagácii tzv. vakcín proti koronavírusu.

Ľudia po celom svete v tejto súvislosti protestujú proti svojim vládam a ich obmedzujúcim korona-opatreniam. Vyjadrujú tiež znepokojenie nad neexistujúcou verejnou debatou o očkovaní, keď médiá a tzv. odborníci (väčšinou v konflikte záujmov z dôvodu prepojenia na farmafirmy, ktoré im poskytujú peňažné a iné výhody) namiesto objektívneho informovania o viacerých názoroch na vakcíny, plnia jednostranným informovaním agendu vlád a farmaceutických firiem, ktorých snahou je napriek veľkému odporu svetovej verejnosti zaočkovať celú populáciu experimentálnymi roztokmi.

Ľudia majú plné zuby zločincov sediacich vo vláde a protestujú proti súčasnému režimu

Súčasné bezprecedentné a arogantné správanie sa Hegerovej vlády a jeho predstaviteľov vyvoláva v spoločnosti nebývalé napätie. Slováci stále častejšie protestujú proti segregácii neočkovaných a súčasným vládnym korona-opatreniam, ako aj proti vakcinačnej propagande zo strany médií.

Ľudia sú znepokojení aj v súvislosti s neexistujúcou verejnou debatou o očkovaní, keď médiá a tzv. odborníci namiesto objektívneho informovania o viacerých názoroch na vakcíny, plnia jednostranným informovaním agendu farmaceutických firiem a vlády, ktorých snahou je napriek veľkému odporu slovenskej verejnosti zaočkovať celú populáciu experimentálnymi vakcínami.

Hegerova garnitúra po protiústavných a segregačných opatreniach na hraniciach prostredníctvom svojich koaličných poslancov schválila koncom júla Lengvarského novelu zákona, ktorá umožňuje segregáciu neočkovaných. Prostredníctom novej legislatívy umožňuje súčasný režim Mikasovmu Úradu verejného zdravotníctva SR prihliadať pri tvorbe nových protipandemických opatrení na digitálny COVID preukaz.

Taktiež množstvo policajtov ako ochrancovia zákona a poriadku v šokujúcej miere nepozná zákony a Ústavu Slovenskej republiky a v mene korona-nariadení sa dopúšťajú páchania trestného činu, čím vo verejnosti oslabujú dôveru občanov v právny štát. Bezpečnostné zložky neznalosťou paragrafov a základných článkov Ústavy vyvolávajú voči sebe odpor občanov, ktorý môže vyústiť do vážnych nepokojov, za ktoré budú títo príslušníci niesť svoj diel zodpovednosti.

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: