K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Odhalenie zločinov Dr. Fauciho & šokujúce informácie o pôvode Covidu-19: Novozverejnené dokumenty agentúry ministerstva obrany USA zodpovednej za výskum a vývoj nových vojenských technológií (DARPA)

Projekt VERITAS získal doteraz nezverejnené dokumenty týkajúce sa pôvodu Covidu-19, výskumu pridanej funkcie („gain-of-function“) koronavírusu, vakcín, potenciálnych liečebných postupov, ktoré boli potlačené, a snahy americkej vlády to všetko utajiť.

Projekt VERITAS získal doteraz nezverejnené dokumenty týkajúce sa pôvodu Covidu-19, výskumu pridanej funkcie („gain-of-function“) koronavírusu, vakcín, potenciálnych liečebných postupov, ktoré boli potlačené, a snahy vlády to všetko utajiť.

Vo vojenských dokumentoch sa uvádza, že organizácia EcoHealth Alliance sa v marci 2018 obrátila na agentúru DARPA so žiadosťou o financovanie výskumu funkčnosti koronavírusov prenášaných netopiermi. Agentúra DARPA tento návrh s názvom Project Defuse zamietla z dôvodu obáv o bezpečnosť a tvrdenia, že porušuje moratórium na výskum pridanej funkcie.

Hlavná správa o návrhu EcoHealth Alliance, ktorá unikla na internet pred niekoľkými mesiacmi, zostala doteraz neoverená.

Projekt Veritas získal samostatnú správu pre generálneho inšpektora amerického ministerstva obrany, ktorú napísal major americkej námornej pechoty Joseph Murphy, bývalý spolupracovník agentúry DARPA.

“V návrhu sa neuvádzajú ani nehodnotia potenciálne riziká výskumu Gain of Function (GoF),” píše sa v liste o zamietnutí žiadosti agentúry DARPA.

Projekt Veritas sa obrátil na agentúru DARPA so žiadosťou o komentár v súvislosti s utajenými dokumentmi a hovoril so šéfom komunikačného oddelenia Jaredom Adamsom, ktorý na otázku o spôsobe, akým boli dokumenty zakopané, odpovedal:“Nezdá sa mi to normálne.”

Viac vo videu:

https://rumble.com/embed/vps753/?pub=p9u3e

Príslušný dokument agentúry DARPA (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Článok portálu ZeroHedge (v angličtine) k téme si môžete prečítať TU.

Zdroj: projectveritas.com / YouTube Project Veritas 
Preklad: bezpressu.news / InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: