K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Otroctvo alebo Sloboda? Supertotalita a svet pod diktátom nadnárodných inštitúcií alebo sa vydáme inou cestou?

Poslušnosťou a rešpektovaním totalitných nezmyslov si vlastnými rukami vybudujeme pre seba a svoje deti totalitu nevídaných rozmerov. Ešte stále je však čas zmeniť plán kriminálnej skupiny zločincov operujúcich z najvyšších miest v celosvetovom meradle.

„Když jsme s kolegy četli dokument Great Reset Klause Schwaba a deset let starý dokument Čtyři scénáře budoucího vývoje (pracovně Rocekefeller Lockstep), zatoužili jsme vyjádřit za nás v Cestě, jaké dvě hlavní linie možností vnímáme. Svět zničený centralizací, technokratismem, zadupáním intuice a ženské polarity, versus decentralizovaný svět, obnovení přírody, spirituální vzdělávání a široká spolupráce. Pokud chceme krásnou budoucnost a dokonalý svět pro naše děti a vnoučata, musíme si jej umět představit. Bez představy, bez vize, nemůže vzniknout nic, natož něco krásného. Náročná je ona otázka JAK, ale ta úzce souvisí s osobním vývojem každého z nás, s našimi zkušenostmi a mírou našeho pochopení. Kdo cítíte, že je taková vize možná, jste srdečně vítáni v procesu jejího postupného tvoření,“ komentuje krátky videoklip český politik, astrológ a syn prvého českého ministra obrany Antonín Baudyš mladší.

Pozrite si krátke inšpiratívne video, ktoré varuje pred temnou budúcnosťou nás všetkých, ktorú si svojim strachom a podriadením sa totalitných nariadení vybudujeme vlastnými rukami:

Zdroj: YouTube Antonín Baudyš / InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: