Slovanské Noviny

VIDEO. Právnik Weis šokuje: „Vakcíny“ ktorými očkujú ľudí sú neregistrované a iba na núdzové použitie!

Advokát Peter Weis je známy tým, že jeho názory nekorešpondujú s tými, ktoré nám predostiera vláda. A to najmä ohľadom vakcinácie ľudí proti koronavírusu. Naposledy sa zviditeľnil oznámením, že v jeho kancelárii neposkytnú služby zaočkovaným.

Celý svet v súčasnosti rieši najmä otázku zaočkovanosti populácie proti COVID-19. Jedni sú za, iní, ako advokát Peter Weis, proti. Názor na očkovanie a najmä na „vakcíny“ vyjadril aj vo videu zverejnenom na YouTube.

Slogan „Vakcína je sloboda“ je klamstvo, pretože to nie je ani vakcína, ani sloboda

Hneď na úvod sa vyjadril k tomu, že jeho kancelária nebude neposkytnú služby ľuďom, ktorí sú zaočkovaní. Riešiť to má dokonca aj Advokátska komora. „Sám so zvedavý, ako to dopadne, pretože v tom texte nie je nič, ako to falošne nazvali v RTVS, diskriminačné. Niekto tu však vytvoril dve skupiny obyvateľstva. Jedna je s väčšími právami a druhá s menšími. Tí s väčšími sú tí očkovaní. A potom sú tí neočkovaní a netestovaní, ktorí sú plne zjavne diskriminovaní,“ hovorí Weis v rozhovore s Adrianom Repčokom z portálu Infovojna.

Dodáva, že aj preto sa obrátili na Medzinárodný trestný súd (ICC) v Haagu. Prvá skupina, ktorá má väčšie práva, si podľa Weisa dobrovoľne alebo nedobrovoľne dá pichnúť experimentálnu látku, ktorá nemá plné povolenie, a je v súčasnosti v tretej fáze klinického testovania.

„Toto totiž nie je vakcína, pretože vakcína je niečo definované a má svoj program. Aj spojenie vakcína je sloboda, je klamstvo, pretože nie je to ani vakcína, ani sloboda,“ konštatuje právnik. Médiá hlavného prúdu podľa neho zámerne manipulujú s označením pozitívny a infikovaný. „Pritom som im doložil dôkazy o tom, že RT PCR test nie je test a nie je diagnostická pomôcka,“ hovorí Weis. Dodáva, že podľa štúdie, ak by sa používalo 25 cyklov, teda signál by vystrelil do 25, tak by sme mali pravdepodobne o 40,6 percenta menej infikovaných.

„Vakcíny“ nebudú ľudí chrániť pred vírusom, ale im umožnia cestovať

Manipulácia s číslami, s cyklami a vyvolávanie strachu je podľa Weisa to, čo sa v súčasnosti okolo vakcinácie a koronavírusu deje. „Keby sa išlo do hĺbky veci, tak by v RTVS zistili, že naša kancelária nie diskriminuje, ale ochraňuje zdravie svojich zamestnancov a vedenia spoločnosti,“ vysvetľuje Weis dôvod, prečo jeho advokátska kancelária nechce poskytnúť služby zaočkovaným ľuďom.

Okrem Weisovej právnickej kancelárie sa obrátili na Medzinárodný trestný súd aj Dáni a Nóri, ktorí dokladajú konkrétne prípady a svedectvá o tom, že plne zaočkovaní ľudia neskôr čelia veľkým krvným podliatinám, prípadne dôjde až k smrti. „Toto oni majú zdokladované a toto oni smerujú na ICC do Haagu pod svojimi číslami,“ dopĺňa Weis, pre ktorého malo byť toto varovným prstom.

„A ľudia sa dajú opichávať nejakou neregistrovanou, lebo ona je neregistrovaná, vakcínou na núdzové použitie. Nemá ani zďaleka plnú registráciu. To je látka, ktorá sa má používať ako posledná, ak neexistuje žiadne iné liečivo. To znamená, že ak niekto povie, že D vitamín zaberá, aj Ivermectin zaberá alebo čokoľvek iné zaberá, tak vakcínu vám nesmie nikto odporúčať, tobôž nie propagovať!“ hovorí Weis.

Ohľadom tretej fázy klinického testovania vakcíny dodáva:

„Znamená to, že niekto musí dostať vakcínu a niekto placebo. Výsledky niekto potom zozbiera, reportuje ich do EMA a niekto ich vyhodnotí. Kto dostáva placebo? Všetci si myslia, že dostávajú vakcínu a budú chránení pred vírusom. Prezentuje sa to tak, že nie, že budú chránení pred vírusom, ale že budú môcť cestovať. A to je čo?“ pýta sa Weis.

Na záver videa kladie aj veľmi zaujímavé ďalšie otázky: „Kto dostáva placebo? Kto vie, čo dostáva? Kto vidí v tých očkovacích centrách, kto im naťahuje zo skúmavky dávku? Vidia, ako im otvárajú vrchnáčik a či nenaťahujú napríklad fyziologický roztok? My sme referenčnou krajinou, a teda kde sú podávané placebá? Čo na to ľudia, ktorí boli očkovaní?“

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov