K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Slováci si užívajú vianočné trhy v Maďarsku aj Poľsku. Naše námestia sú mŕtve a podnikatelia krachujú

V Budapešti tak stretnete stovky vysmiatych Slovákov. A nie len tak. Slováci si utekajú užiť aj do poľského Zakopaného, kde nikto nerieši, či ste očkovaný. 

Kým sú slovenské námestia bez vianočných trhov už ďalší rok a remeselníkom či varičom punčov ostávajú len oči pre plač, Slováci chodia na trhy do Budapešti či na víkendové pobyty do Poľska.

Čitateľ Tomáš nám poslal videá z piatkovej Budapešti, kde si ľudia užívajú čaro Vianoc. Sám nie je očkovaný a má len doklad (na papieri) o prekonaní covidu. Na trhy vás totiž pustia v Budapešti len vtedy, ak ste očkovaný alebo prekonaný. Ako to ale kontrolujú?

Tomáš nám povedal, že strážnik to kontroluje asi tak, že keby ste mu ukázal akýkoľvek papier, aj trebárs z nákupu, tak vás dnu pustí „Vôbec si to nepozrie“ dodal.

V Budapešti tak stretnete stovky vysmiatych Slovákov. A nie len tak. Slováci si utekajú užiť aj do poľského Zakopaného, kde nikto nerieši, či ste očkovaný. Môžete využívať hotely, reštaurácie, služby aj sa zabaviť na diskotéke. Nuž a naša ekonomika zatiaľ krachuje a slovenskí podnikatelia počítajú straty či totálne krachujú.

Viac videí z vianočných trhov v Budapešti:

https://youtube.com/watch?v=MPC0w0-YQYI

Vianočné trhy v poľských mestách:

Zdroj: magazin1.sk / YouTube / InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: