K porozumeniu Čelovekom

Vyhlásenie vojny „vláde USA“ veteránmi

Pôvod článku – z môjho hľadiska – je na Gumshoe News, a začína v texte až po určitom úvode (obsahujúcom info o zákonoch proti vzbure) za podnadpisom „U.S. Veterans Preparing for War “. Autorkou je Mary Maxwell.

Nasleduje neoficiálne vyhlásenie vojny (declaration of war) vojakmi a veteránmi USA (predpokladá sa):

U.S. Veteráni sa Pripravujú na Vojnu

Bidenova administrácia odopiera zdravotnú starostlivosť všetkým nevakcinovaným (non-vaxxed) veteránom. Teda momentálne sa deje taktická fašistická čistka  – purge – U.S. armády.

Nedajte sa oklamať, toto je ten najdevastujúcejší úder voči vojenskej pripravenosti v dejinách USA, a je to nehorázny akt vojny proti Americkému ľudu.

Státisíce čerstvo prepustených príslušníkov U.S. Vojenských služieb, polície, lekárov, a sestier, teraz spájajú sily s veteránmi aby bránili našu krajinu proti tomuto globálnemu fašistickému pokusu o prevzatie moci. 

V súčasnosti formujú decentralizovanú asymetrickú obranu našej vlasti. 

Tu nasleduje krátke vyhlásenie, aby ste dostali trochu z toho čo je obsiahnuté v tom odvážnom a úžasnom videu:

“Toto je krajina slobodných ľudí.

Nikdy nepripustíme násilné injekcie, segregáciu, alebo autoritársky dozor a systém ovládania cez  systémy kontrolných pasov (pripomínajúci ovládanie dobytka – moja vysvetlivka). 

My sme zložili prísahu že budeme brániť Ústavu Spojených Štátov proti všetkým nepriateľom. 

Urobíme všetko čo je v našej moci na zachovanie mieru. My, tí bojoví veteráni a veteráni Špeciálnych Síl  (Special Forces veterans) Ameriky, poznáme hrôzy vojny až príliš dobre. 

Budeme strategickí, disciplinovaní a chirurgickí.

My vieme kto sú tí vedúci páchatelia, a ak neodstúpia, neskončia a neprestanú s tým, ak sa budú pokúšať utláčať naších ľudí, a zotročiť náš národ, ak sa budú naďalej pokúšať utláčať nasích ľudí a zotročovať náš národ, ak budú naďalej osekávať našu slobodu a práva, tí fašistickí nepriateľskí bojovníci budú postavení pred osobnú zodpovednosť. 

Myslíte si že nevieme čo sa deje?

Vypustili ste biologickú zbraň (a bio-weapon).

Potom ste systematicky zastavili (shutdown) liečebné postupy na záchranu života, čo viedlo k miliónom nie nevyhnutných úmrtí (u nás tisícom).

Vy ste  strategicky cenzurovali  doktorov, sestry, medických expertov,vedcov, žurnalistov, členov Tajných Služieb (Intel Community) a vojakov.

Teraz očkujete milióny ľudí spike proteínom zmeneným na zbraň (a weaponized spike protein) v nanotech vakcíne, ktorá degraduje imúnny systém a mení gény (gene-altering).

Dopustili ste sa Zločinov Proti Ľudskosti v globálnom merítku. 

Vaša na moci chorobne závislá patologická krátkozraká chamtivosť zničila našu ekonomiku a vážne znížila schopnosť ľudí živiť svoje rodiny. 

Podvodne ste zmanipulovali náš politický a ekonomický systém, čím ste pochovali ľudí v dlžobách z ktorých sa nedá uniknúť. 

Zajali a skorumpovali ste obidve naše politické strany, a vládne agentúry ktoré majú za úlohu ochraňovať civilnú populáciu pred predátorskými globálnymi záujmami. 

Zajali a zničili ste naše informačné a komunikačné systémy.

Pokúšate sa odrezať nás od možnosti/schopnosti prístupu k zdravotnej starostlivosti, a voľne sa pohybovať po svojich  komunitách.

Znečisťujete naše zásoby vody a teraz systematicky ničíte naše zásobovanie potravinami, ktoré už roky systematicky celé roky ničíte jedmi ako v akejsi štandardnej operačnej procedúre.  

Váš dlhý zoznam systematických  nepriateľských činov a uzurpácií sa rovná absolútnemu Despotizmu.

Vaša  hnusne zlá korupcia teraz postupne infikuje všetky aspekty naších životov.

Dosť Bolo! Hranica Bola Prekročená.

My reprezentujeme každú rasu, vieru, a etnikum.

Vaše psychologické operácie – PSYOPS – typu rozdeľ a panuj tu nefungujú.

My vieme ako vy takticky nasadzujete tie PSYOPS  a podkurujete pod politikou identity, aby ste pouzatvárali regionálne občianske populácie do najmenších možných „demografií“, na naštartovanie kmeňových nálad (tribalism), a naviedli nás k bojom medzi sebou každý proti každému, aby ste nás presmerovali z toho ostrého zamerania na vás – na tú hlavu zmije…”.

Ivan Hečko/ Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: