Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Výzva lekárov za Covid Etiku (Doctors for Covid Ethics)

Naliehavý otvorený list:

Všetkým občanom Európskej únie (EÚ), Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP) a Švajčiarska.

Všetkým občanom Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska (UK).

Všetkým občanom Spojených štátov amerických (USA).

Komu:

Európskej agentúre pre lieky (EMA)

Regulačnému úradu pre lieky a zdravotníctvo (MHRA)

Správe potravín a liečiv (FDA)

Centru pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC)

Od:

Lekárov za COVID Etiku (Doctors for Covid Ethics – D4CE)

20. júla 2021

Vážení,

Oficiálne zdroje, menovite EudraVigilance (EÚ, EHP, Švajčiarsko), MHRA (Spojené kráľovstvo) a VAERS (USA), v súčasnosti hlásia viac zranení a úmrtí spôsobených vakcínami „Covid“ ako pri všetkých predchádzajúcich vakcínach vzatých dokopy od začiatku záznamov.

EÚ/EHP/Švajčiarsko do 17. júla 2021 – podľa databázy EudraVigilance 18 188 úmrtí súvisiacich s vakcínami Covid-19 a viac ako 1,8 milióna zdravotných problémov.

Spojené kráľovstvo do 7. júla 2021 – podľa schémy žltých kariet MHRA 1470 úmrtí súvisiacich s vakcínami Covid-19 a viac ako 1 milión zdravotných problémov.

USA do 9. júla 2021 – 10 991 úmrtí súvisiacich s vakcínami Covid-19 a viac ako 2 milióny zdravotných problémov, uvádza databáza VAERS.

CELKOM EÚ/UK/USA – 31 389 úmrtí vakcínami Covid-19 a takmer 5 miliónov zdravotných problémov hlásených do júla 2021.

Poznámka: Je dôležité vedieť, že vyššie uvedené oficiálne údaje (hlásené zdravotníckymi orgánmi) sú iba malým percentom zo skutočných čísel. Navyše, každý deň ľudia zomierajú a získavajú zdravotné problémy z vakcín. Upozorňujeme, že v čase písania tohto článku (21. júla 2021) sú oficiálne čísla zreteľne vyššie ako dátumy uvedené vyššie, t. j. 7. júla 2021 (Spojené kráľovstvo), 9. júla 2021 (USA) a 17. júla 2021 (EÚ/EHP/Švajčiarsko).

O tejto katastrofickej situácii sa v mainstreamových médiách nehovorilo, a to napriek skutočnosti, že vyššie uvedené oficiálne čísla sú verejne dostupné.

Signál zdravotného poškodenia je dnes nepopierateľne zdrvujúci a v súlade so všeobecne uznávanými etickými normami pre klinické skúšky, organizácia „Lekári za COVID Etiku“ požadujú okamžité ukončenie vakcinačného programu „Covid“.

Pokračovanie v programe s plným vedomím pokračujúceho vážneho ublíženia a smrti dospelých i detí je zločinom proti ľudskosti/genocídou, za ktorý sa v konečnom dôsledku budú osobne zodpovedať vinníci alebo spolupáchatelia.

Výzva k národu:

Vlády na celom svete klamú vám, ľuďom, obyvateľstvu, ktorému slúžia.

Čísla vyššie uvedené, ukazujú, že vakcíny mRNA sú smrteľne nebezpečné

S pozdravom

Lekári pre Covid Etiku (Doctors for Covid Ethics)

https://www.globalresearch.ca/jaccuse-governments-worldwide-are-lying-to-you-the-people-to-the-populations-they-purportedly-serve/5750650

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: