Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

VZNIKÁ ČIERNY TRH S OČKOVACÍMI PASMI, SÚ NA NEROZOZNANIE. HYGIENICI AJ POLITICI ZAČÍNAJÚ BYŤ NERVÓZNI, NORMÁLNYM ZDRAVÝM NEOČKOVANÝM OBČANOM POMÁHAJÚ AJ LEKÁRI

Z Holandska prichádza zaujímavá správa. Množstvo Holanďanov, ktorí odmietajú kovidovú paniku, nedemokratický nátlak politikov a nechcú sa dať zaočkovať, si vybavuje potvrdenie o očkovaní na čiernom trhu

VZNIKÁ ČIERNY TRH S OČKOVACÍMI PASMI, SÚ NA NEROZOZNANIE. HYGIENICI AJ POLITICI ZAČÍNAJÚ BYŤ NERVÓZNI, NORMÁLNYM ZDRAVÝM NEOČKOVANÝM OBČANOM POMÁHAJÚ AJ LEKÁRI

Preukaz získaný na čiernom trhu stojí 200 eur a je na nerozoznanie od pravého. Holandskí hygienici pripustili, že čierny trh s očkovacími pasmi začína byť v Holandsku problémom. Holandský denník De Volkskrant tvrdí, že jednak je možnosť kúpiť si na internete sfalšovaný dokument, potvrdzujúci vakcináciu, ďalšou možnosťou je osloviť svojho lekára, ktorý za poplatok 200 eur vystrieka vakcínu do umývadla a vydá potvrdenie o vakcinácii.

Holandskí hygienici a politici začínajú byť nervózni. Pokiaľ v prípade získania očkovacieho pasu na internete ešte existuje určitá možnosť, že sa podvod dokáže odhaliť, tak v prípade dohody lekára s pacientom, ktorý sa nechce dať vakcinovať, je takáto možnosť veľmi problematická.

Certifikát získaný na čiernom trhu zaisťuje rovnakú slobodu, ako pravý certifikát.

hlavné správy

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: