K porozumeniu Čelovekom

ZÁKON DAROVANIA

Počuli ste už niekedy frázu “Ak chcete niečo dostať, musíte najprv dať?

Toto je základný zákon výmeny energií vesmíru, ktorý hovorí, že “život je prítomný tam, kde dochádza k výmene”. Ak chcete byť bohatý, musíte pomôcť inému človeku, aby sa stal bohatým. Aby ste sa stali milovanými, musíte milovať samých seba. Aby ste sa stali zdravými, musíte svojmu telu poskytnúť zdravé komponenty (fyzické cvičenie, jedlo, spánok, každodenná rutina atď.

Kde je výmena, tam je život. Preto mnohí bohatí ľudia chápu, že na to, aby peniaze prišli do ich života, musí sa niektoré z ich bohatstva dať na charitu. 

Dary a požehnania zohrávajú veľmi dôležitú úlohu v hojnosti. Ak vezmete pravidlo, že dáte dary iným, potom vám budú odpovedať rovnako. Čo to znamená? Toto nie je o drahých veciach, vaše milé slovo či rada môže byť darom v ťažkom životnom období. Môžete darovať úsmev cudziemu človeku alebo pomôcť v jednoduchej veci.

Môžete dať telefón alebo adresu tých ľudí, ktorí môžu niekomu pomôcť. Obdarujte knihu, ktorá zodpovie mnoho otázok, ktoré znepokojujú vášho priateľa .Darom môže byť čokoľvek, niečo, čo pomôže druhému človeku. A nezáleží na cene takéhoto daru, dôležité je s akým úmyslom je predložený.

Požehnanie sa často spája s náboženskými praktikami u ľudí. Ale v tomto prípade sa chápe priaznivý postoj k svetu okolo neho. Hojnosť je schopnosť človeka správať sa k ľuďom a svetu pozitívne. Ak uvidíte, že ste obklopení šťastím a teplom, tak Vesmír bude poháňať vašu vieru. Posielajte pozitívnu energiu ľuďom okolo vás, nech sa cítia dobre vo vašej spoločnosti. Práve váš pozitívny postoj k svetu priťahuje do vášho života takýchto pozitívnych ľudí, situácie a udalosti.

Zákon výmeny energie

Výmena energie je zákonom celého vesmíru. Ak sa snažíte zbohatnúť neustálym šetrením a míňaním peňazí, potom prestanú prúdiť do vášho života. Iba výmenou toho, čo potrebujete s vonkajším svetom, otvárate cestu pre vracanie.

ŽIVOTNÉ PRÁVA

1. Princíp zrkadla. Skôr než začnete súdiť druhých, mali by ste dávať pozor na seba.

2. Princíp bolesti. Urazený človek, uráža ostatných.

3. Princíp hornej cesty. Na vyššiu úroveň stúpame vtedy, keď sa začneme správať k druhým lepšie, ako oni k nám.

4. Princíp bumerangu. Keď pomáhame druhým, pomáhame aj sebe.

5. Princíp kladiva. Nikdy nepoužívajte kladivo na zabitie komára na čele medzilopatora.

6. Princíp učenia sa. Každý človek, ktorého stretneme, je potenciálne schopný nás niečo naučiť.

7. Princíp charizmy. Ľudia prejavujú záujem o človeka, ktorý sa o nich zaujíma.

8. Princíp 10 bodov. Veriť v najlepšie vlastnosti ľudí, ich zvyčajne núti ukázať svoje najlepšie vlastnosti.

9. Princíp konfrontácie. Najprv by ste sa mali postarať o ľudí a až potom ich konfrontovať.

10. Princíp skaly. Dôvera je základom akéhokoľvek vzťahu.

11. Princíp výťahu. V procese vzťahov môžeme ľudí buď pozdvihnúť, alebo zničiť.

12. Princíp situácie. Nikdy nedovoľ, aby pre teba situácia znamenala viac ako vzťah.

13. Princíp Boba. Keď má Bob problém so všetkými ostatnými, hlavným problémom je zvyčajne sám Bob.

14. Princíp dostupnosti. Ľahkosť vo vzťahoch so sebou samým pomáha ostatným cítiť sa s nami slobodne.

15. Princíp zákopu. Keď sa pripravuješ na bitku, vykop zákop pre seba, aby sa do nej zmestil aj priateľ.

16. Princíp farmára. Všetky vzťahy treba pestovať.

17. Princíp 101 percent. Nájdite 1 percento, s ktorým súhlasíte a vynaložte na to 100 percent vášho úsilia

18. Princíp trpezlivosti. Cestovanie s ostatnými musí byť vždy pomalšie ako cestovanie osamote.

19. Princíp oslavy. Skutočnou skúškou vzťahu nie je len to, akí sme verní svojim priateľom, keď zlyhajú, ale aj to, ako veľmi sa radujeme, keď sa im to podarí.

20. Princíp spolupráce. Spolupráca zvyšuje pravdepodobnosť spoločného víťazstva.

21. Princíp spokojnosti. V úžasnom vzťahu, pre potešenie, stačí byť spolu.

Barbora

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: