Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Zastavte Vakcinácie! Masové výzvy lekárov

Pôvodný článok vyšiel v Global Research a autormi sú United Health Professionals. Je dlhý, má 9 častí, uvádzam len tú poslednú: 

9- Zastavte tie vakcinačné kampane a odmietnite ten švindeľ pseudo-zdravotného pasu, ktorý je reálne politicko-komerčným projektom!

– « My ju vôbec nepotrebujeme [tú vakcínu] …Celé toto je o čiste komerčných cieľoch » (Prof. Christian Perronne, 16 Jún 2020).

– « Je to starý marketingový princíp farmaceutických firiem: ak chcú dobre predávať svoj produkt, spotrebitelia sa musia báť a vnímať to ako svoju spásu. Takže, vytvoríme psychózu aby sa spotrebitelia zlomili a upaľovali za vakcínou o ktorej hovoríme » (Prof. Peter Schönhöfer).

– « Ako doktor, neváham predpokladať rozhodnutia vlády ; my musíme nielen odmietnuť tieto vakcíny [proti COVID-19], ale musíme aj verejne odsúdiť a zavrhnúť ten čiste obchodný (mercantile) prístup a úbohý cynizmus ktorý viedol k ich výrobe » (Dr Pierre Cave, 7. August, 2020).

– Tá COVID vakcína je « ale tak, tak zbytočná (unnecessary) » (Prof. Sucharit Bhakdi, 2. December, 2000).

– « Ešte som nikdy nevidel v dejinách medecíny že urgentne vyvinieme vakcíny na vakcináciu miliónov, miliárd jednotlivcov proti vírusu, ktorý už nezabíja, okrem ľudí s rizikom, ktorých vieme identifikovať, a ktorých vieme liečiť…Nikdy som nevidel vakcínu, ktorá bola hotová za dva mesiace!…To trvá roky! » (Prof. Christian Perronne, 2. December, 2020).

– « Postupujeme príliš rýchle. Keby tu bola núdzová situácia,…ak dnes COVID-19 zabije 50% ľudí, tak poviem, risknime to…ale my tu máme vírus, ktorý zabíja 0,05% a my akceptujeme maximálne riziko! Viem, že sú za tým miliardy…Buďte opatrní, je to veľmi nebezpečné ! » (Prof. Christian Perronne, 2. December, 2020).

Na Vašu otázku: « Nepotrebujeme všeobecnú vakcínu pre celé ľudstvo s úmrtnosťou 0.05% ? », Professor Christian Perronne odpovedal : « To je jasné ! ».

30. Novembra 2020 : Professor Christian Perronne napísal list, v ktorom varoval ohľadne nebezpečnia vakcín založených na genetickom inžinierstve :

« ľudia, ktorí pretláčajú genetické terapie, falošne nazývané “vakcínami”, sú čarodejníkovi učni a berú si občanov sveta za pokusných králikov ».

– 19. Októbra 2020, v korešpondencii s časopisom The Lancet, vedci vyjadrili znepokojenia a varovali :

« sme znepokojení, že nasadenie Ad5 vektora na imunizáciu proti silnému akútnemu  respiratórnemu syndrómu coronavirus 2 (SARS-CoV-2) by mohlo podobne zvýšiť riziko nadobudnutia HIV-1 medzi mužmi, ktorí vakcínu obdržia ».

– Ak ľudia akceptujú tú COVID-19 vakcínu, bude to :

« chyba, pretože riskujeme že budeme mať absolútne nepredpovedateľné účinky : napríklad rakoviny… Hráme sa na totálneho čarodejníkovho učňa … Človek nesmie slúžiť ako pokusný králik, deti nesmú slúžiť ako pokusné králiky, to je absolútne neetické. Nesmú byť úmrtia spôsobené tými vakcínami » (Prof. Luc Montagnier, Virológ a držiteľ Nobelovej Ceny za Medicínu, 17. December 2020.

– Vo Švajčiarsku, skupina 700 doktorov a zdravotníckych profesionálov vyzvala 15.  Januára 2021 na zastavenie vakcinačnej kampane

– « Ja myslím, že je [tá COVID vakcína] vyložene (downright) nebezpečná. A varujem vás, ak budete týmto smerom pokračovať, smerujete k svojej záhube (doom) » (Prof. Sucharit Bhakdi, 2. December 2020).

– 30. Decembra 2020 : Réaction 19 (Francúzska asociácia založená právnikmi so skoro 60,000 členmi) informovala v tlačovom vyhlásení, že podala sťažnosť ohľadne  Pfizer/BioNTech a Moderna “vakcín” pre : úmyselné ohrozovanie života iných, podvod s priťažujúcimi okolnosťami, zneužívanie slabosti a vydieranie s priťažujúcimi okolnosťami (aggravated extortion).

– Nedávno, niekoľkí Členovia Európskeho Parlamentu zalarmovali obyvateľstvo, pretože majú zakázané nahliadnuť do zmlúv podpísaných s farmaceutickými laboratóriami. Táto netransparentnosť je dôkazom, že v nich existujú kompromitujúce veci, ktoré potrebujú skrývať. Michèle Rivasi, člen Európskeho  Parlamentu, dokonca podal šťažnosť. Ako pripomenutie: v roku 2009, Pfizer dostal pokutu $ 2.3 miliardy, najväčšia pokuta aká bola kedy udelená súdmi v Spojených Štátoch na Pharma skupinu. Bola jej dokázaná vina za podvodné komerčné praktiky.

V roku 2010, AstraZeneca dostala pokutu 520 milión Eur za odporúčanie neautorizovaného použitia lieku. V roku 2011, Merck platili pokutu $ 628.36 miliónov na vyriešenie obvinení z návodu na používanie lieku mimo odporúčaného (off-label) v rámci marketingu a krivé vyhlásenia (false statements) ohľadne kardiovasculárnej bezpečnosti lieku.

V roku 2013 bola udelená pokuta 1.62 miliárd euro firme Johnson & Johnson, na vyriešenie kriminálnej a občianskej zodpovednosti vychádzajúcej z obvinení vztiahnutých na predpisovanie troch liekov, včítane propagácie na použitia neschválené ako bezpečné zo strany Food and Drug Administration (FDA, príslušný úrad USA), a za platby „všimného“ (kickbacks) lekárom a najväčšiemu dlhodobému poskytovateľovi liekov v USA.

Musíte zastaviť tento globálny podvod, pri ktorom tie politicko-ekonomické (až dokonca ideologické) agendy kriminálnikov sú vo vzťahu ku COVIDu rovnakom ako bola vojna v Iraku k tým útokom z 11. Septembra 2001 (tam je v origináli link na video).

Títo kriminálnici manipulujú s krajinami sveta a chcú aby epidémia trvala tak dlho ako sa len dá, aby dosiahli svoje ciele, keďže tá epidémia COVIDu mala byť vyhlásená počas určitého obdobia minulého roku ; naozaj, v medecíne, prah epidémie od ktorého sa vyhlasuje začiatok a koniec epidémie sa vyhlasuje medzi 150 a 200 prípadmi na 100,000 obyvateľov. Prezident Tanzánie je jedným z mála prezidentov, ktorý tomuto rozumie, pretože vyhlásil, 8. Júna 2020, že epidémia COVIDu v jeho krajine skončila (podobne v Bielorusku). 

V tejto epidémii, nebezpečenstvo nie je v coronavíruse, ale v ľuďoch, ktorí si z neho robia nástroj (who instrumentalise it) a ktorí sú tým skutočným vírusom proti ktorému treba bojovať.

A na záver k vyhláseniu pána Sabaku v televízii, že „o tých mRNA vakcínach sa hovorí už 20 rokov“– zrejme medzi odborníkmi, až superodborníkmi. On si toto neprečíta, ale medzi prispievateľmi uvedenými vyššie sú iní odborníci ako on. A tí potvrdili, že vakcína vznikla za 2 mesiace. O mRNA vakcíne dovtedy „sa hovorilo“ – a to je zrejme všetko – a navyše ju zakazuje tzv. Oviedska Konvencia, ktorej ak sa nemýlim sme signatármi. Cudzia mRNA vstrieknutá do tela sa môže preniesť na ďalšie potomstvo – a o ďalších možných následkoch „čarodejníkovi učni“ nič nevedia, ale naozaj vôbec nič. Napriek tomu za plno peňazí sa to bude pretláčať. A zmluva medzi EU a Pharma firmami je tajná.

autor: Ivan Hečko

zdroj: redakcia SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. 

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia (Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: